• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 694

15610544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22410981 15610544 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43m2 znajdujące się na 6-piętrze wieżowca z lat 70-tych. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Do mieszkania przynale...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

409 000 PLN (9 512 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15888381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka 29m2, Bydgoszcz, Szwederowo!!! 27811224 15888381 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 29m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Teofila Lenartowicza w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lokata ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

210 000 PLN (7 241 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15862026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje+kuchnia SUPER LOKALIZACJA DO WPROWADZENIA 27221071 15862026 WYŁĄCZNIE W HOUSING MARKET - 2-POKOJOWE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ CZĘŚCI SKRZETUSKA Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w dzielnicy Skrzetusko w Bydgoszcz. Lokal usytuowany jest w drugiej lini...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

398 900 PLN (7 526 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15885037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716117 15885037 Wyłącznie w naszym biurze! W ofercie sprzedaży mieszkanie trzypokojowe (pierwotnie 2 pokoje) położone na IV piętrze ocieplonego bloku. Mieszkanie dwustronne. Pokoje o powierzchni ok. 1695m2, kuchnia ok. 6m2, łazienka z wc ok.3,50m2. Bardzo do...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

309 000 PLN (6 867 zł/m2)

3
-
45 m2
-
15884678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z nowoczesnym budynku, Czartoryskiego 27708995 15884678 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2026r.Lokum jest bardzo jasne i przestronn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

941 700 PLN (15 189 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15888041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem - Bartodzieje! 27800905 15888041 TYLKO W PEPPER HOUSE!2 POKOJE DO WŁASNEJ ARANŻACJI NA BARTODZIEJACHATUTY:- parking za szlabanem na pilota!- bezpośrednio przy szpitalu Jurasza!- balkon!- winda!- 8 minut od Balatonu!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 37,5 m2. Pełna i...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (9 162 zł/m2)

2
-
37 m2
1969
15887312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780385 15887312 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 o ekspozycji zachodniej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 5-piętrowym budynku z windą z poziomu ''0''. Do mi...

Bydgoszcz (Bartodzieje małe) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

424 000 PLN (11 158 zł/m2)

2
-
38 m2
2009
15828451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26605909 15828451 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest w pełni wyposażone w meble oraz sprzęt AGD. Lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze wieżowca...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (11 735 zł/m2)

2
-
34 m2
1982
15881279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w Kamienicy przy Filharmonii z Ogródkiem 27627076 15881279 Perełka w sercu Bydgoszczy - Mieszkanie w Kamienicy przy Filharmonii z Ogrodem! ATUTY:- prestiżowa lokalizacja!- najpiękniejszy ogród w Śródmieściu!- wysokie sufity!- mieszkanie w pełni umeblowane!- gotowe do wprowadzenia!- niski czynsz!CHARAKTERYSTY...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

320 000 PLN (8 649 zł/m2)

2
-
37 m2
1872
15876108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 2 pokojowe mieszkanie 50,55m2 - Fordon !! 27531200 15876108 !! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 50,55M² - FORDON !!ATUTY:- przestronne 50,55m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- duży balkon - loggia !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze wielorodzinnego budynku 2-kondyg...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

459 000 PLN (9 180 zł/m2)

2
-
50 m2
2003
15886973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27772755 15886973 Polecam do sprzedaży przestronne, zadbane duże 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w zadbanej, małej kamienicy, blisko centrum 15 minut pieszo do Starówki Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 61,5 m² i obejmuje:...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

330 000 PLN (5 410 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15886815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27767977 15886815 Polecam na sprzedaż Obiekt Handlowo - Usługowy o powierzchni 850 m2. Działka 1295 m2. Na parterze znajdują się: -4 pomieszczenia ( 200m2, 100m2 , 10m2 x2 ). - hala 200 m2, wysokość - 4 m2 Na piętrze znajduje się: - 9 pomieszczeń ( od 10 m2-...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 999 000 PLN (4 705 zł/m2)

11
-
850 m2
-