• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 694

15876662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27544501 15876662 Wyjątkowa działka na sprzedaż 500 m2 na Jarach, w bliskości osiedla Błonie. Na działce media: gaz, woda, kanalizacja, prąd w drodze. Szerokość frontu 16 m., w głąb 34 m. Dla terenu został sporządzony projekt MPZP "Jary-Słoneczna&quo...

Bydgoszcz (Jary) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

436 000 PLN

-
-
544 m2
-
15852635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27037200 15852635 Wyłącznie w naszym biurze! W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe (możliwość wyodrębnienia 3 pokoju) położone na II piętrze ocieplonego bloku. Mieszkanie dwustronne, jeden z pokoi przejściowy. Pokoje o powierzchni ok. 2111m2, kuchnia ok. ...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (7 213 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15887219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCYJNA OKAZJA!!! KAWALERKA W CENTRUM 27779303 15887219 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji.Mieszkanie znajduje się na niskim parterze na terenie ogrodzonym z możliwością korzystania z wspólnego ogrodu.Pomieszczenia to: przestronny pokój z aneksem kuchenny...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

260 000 PLN (7 222 zł/m2)

1
1
36 m2
1950
15887158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! pokojowe mieszkanie 29,60m2 - Okole !! 27778297 15887158 !! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 29,60M² - OKOLE !!ATUTY:- aneks kuchenny !- ogrzewanie podłogowe w łazience !- potencjał aranżacyjny !- ogródek !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na parterze z własnym bezpośrednim wejściem do m...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

340 000 PLN (11 724 zł/m2)

2
-
29 m2
2021
15887157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 4 pokojowy apartament 93,04m2 - Urzecze !! 27778294 15887157 !! 4 POKOJOWY APARTAMENT 93,04M² - URZECZE !!ATUTY:- przestronne 93,04m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- 2 duże balkony !- 2 łazienki !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze apartamentowca 4 kondygnacyjnego z 2024 roku, pos...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 200 000 PLN (12 903 zł/m2)

4
-
93 m2
2024
15887161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje ok. 41 m2 - Plac Poznański 27778300 15887161 2 POKOJE W CENTRUM MIASTA  -  41 M2ATUTY:- centrum miasta!- ogrzewanie miejskie!- nowe instalacje!- gotowe do zamieszkania!- osobne wejście!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2, zlokalizowane w odnowionej kamienic...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (8 475 zł/m2)

2
-
40 m2
1930
15887068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27775280 15887068 Oferujemy na sprzedaż działkę w super lokalizacji na Flisach w Bydgoszczy Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Idealne położenie w okolicach Kanału Bydg...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 000 PLN

-
-
3724 m2
-
15886954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27772660 15886954 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie z balkonem na Osiedlu Paryskim, które łączy w sobie komfort życia, estetykę i bezpieczeństwo. Mieszkanie o powierzchni 39m 2 znajduje się na parterze nowoczesnego ap...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

547 000 PLN (14 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2016
15766190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25500053 15766190 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu ładne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,64m2 z dużym balkonem o pow. 13,98m2. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze 4-piętrowego, kameralnego bloku mieszkalnego z windą oddanego do użytk...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

780 000 PLN (11 143 zł/m2)

3
-
70 m2
2018
15886953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27772659 15886953 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną kawalerkę z balkonem o powierzchni 30 m 2 zlokalizowaną na parterze nowoczesnego apartamentowca. OPIS NIERUCHOMOŚCI: -salon o powierzchni 24,37m2 wraz z balkonem 6,39m2 -aneks kuchenny wyposażony w niezbęd...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

389 000 PLN (12 967 zł/m2)

1
-
30 m2
2017
15886951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27772657 15886951 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 64 m2 , na bydgoskim Przylesiu, w Fordonie. Wymiary poszczególnych pomieszczeń: -salon 23m2 -sypialnia 1 - 11m2 -sypialnia 2 - 9m2 -oddzielna kuchn...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (7 864 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15886952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27772658 15886952 Do sprzedaży polecamy atrakcyjną, w pełni wyposażoną kawalerkę z balkonem w Fordonie (Przylesie) o powierzchni 33m2. Mieszkanie usytuowane na parterze bloku, zarządzanego przez Fordońską Spółdzielnię Mieszkaniową. Dodatkowo przynależna ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

309 000 PLN (9 364 zł/m2)

1
-
33 m2
-