• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 354

15595516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22077395 15595516 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3 200 mkw. położonej w miejscowości Czarny Las. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, zapewniając swoim przyszłym mieszkańcom komfort oraz bl...

Góra Kalwaria (Czarny las) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

459 900 PLN (144 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15778447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25752108 15778447 Przejmij gotowy biznes wraz z nieruchomością!Wyjątkowa okazja na sprzedaż w pełni funkcjonujący kompleks piekarni i cukierni w Zielonej Górze. Przedsiębiorstwo z 32-letnią historią, kompletną infrastrukturą, stałą bazą odbiorców oraz doświadczonym z...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

6 100 000 PLN (4 263 zł/m2)

11
-
1431 m2
1993
15639598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23045585 15639598 Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w spokojnej, zielonej okolicy otoczonej drzewami, która zapewnia prywatność, ciszę i komfort wypoczynku. Lokalizacja stanowi idealną bazę wypadową zaledwie 20 minut od Karpacza i najpopularniejszych atrakcji r...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

348 861 PLN (10 572 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15515626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20257582 15515626 Przestronne 102 m² w sercu Jeleniej Góry Klimatyczna kamienica z potencjałemPrezentujemy wyjątkową ofertę mieszkania położonego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum Jeleniej Góry. To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, wysok...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

555 000 PLN (4 205 zł/m2)

3
1
132 m2
1920
15627380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko plaży z windą i parkingiem 22782703 15627380 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Apartament w świetnej lokalizacji bardzo blisko plaży w Jastrzębiej Górze - Villa KlifZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wygodnego lokalu inwestycyjnego, niem...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

485 000 PLN (14 697 zł/m2)

1
-
33 m2
2010
15744836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25047852 15744836 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCICena promocyjna w dniach 23.03.2026 - 30.04.2026* Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2 990 000 zł. Nieruchomość położona jest na dwóch działkach, nr 94717 + nr 94714, o łącznej powierz...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 700 000 PLN (11 052 zł/m2)

12
-
244.3 m2
2008
15818225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość 300 m od plaży 26644830 15818225 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Nieruchomość w Jastrzębiej Góra w bezpośrednim sąsiedztwie plaży.Nieruchomość położona w Jastrzębiej Górze, jednej z najbardziej r...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 490 000 PLN (6 730 zł/m2)

12
5
370 m2
1960
15808901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat 300 m od plaży 26405667 15808901 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Pensjonat w Jastrzębiej Góra w bezpośrednim sąsiedztwie plaży.Nieruchomość położona w Jastrzębiej Górze, jednej z najbardziej rozp...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 490 000 PLN (6 730 zł/m2)

12
-
370 m2
1960
15884247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698458 15884247 Mam przyjemności zaproponować Państwu mieszkanie w nowym budownictwie, położone na I piętrze. Nowe osiedle na przedmieściach, przy granicy Tarnowa - rok budowy 2023 - 3 pokoje - bezczynszowe - 2 miejsca parkingowe w cenie. Mieszkanie o powier...

Zbylitowska Góra (Małopolskie, gm. Tarnów)

490 000 PLN (9 423 zł/m2)

3
-
52 m2
2023
15866595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27321029 15866595 Nowy, bez PCC, 0% prowizji od kupującego. Wyjątkowa willa w otoczeniu natury – komfort, przestrzeń i ponadczasowa architektura.Zapraszamy do odkrycia niezwykłego, wolnostojącego domu o powierzchni 260 m², położonego na zagospodarow...

Góra Kalwaria (Solec) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 150 000 PLN (8 269 zł/m2)

6
2
260 m2
2017
15860648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182955 15860648 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,54 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku bez windy, przy ul. Sokolej w Zielonej Górze. Lokal znajduje się w centralnej części miasta, w pobliżu szkół, prze...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (9 237 zł/m2)

3
-
59.54 m2
1986
15841891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa niezależne apartamenty-dochodowy biznes 26801858 15841891 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.GOTOWIEC INWESTYCYJNY - dwa apartamenty blisko morza, Jastrzębia GóraNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dwa apartamenty w jednym...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 450 000 PLN (11 600 zł/m2)

4
-
125 m2
1980