• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 354

15738589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24907406 15738589 BARDZO DOBRA PROPOZYCJA INWESTYCYJNA !!!SPRZEDAJEMY LOKAL NIEMIESZKALNYOferuję nieruchomość w NADMORSKIEJ JASTRZĘBIEJ GÓRZE ok 500 m od MORZA i PLAŻY.Mieszanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienki z WC.Lokal przystos...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

260 000 PLN (17 333 zł/m2)

1
1
15 m2
2017
15858082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowy dom w otulinie lasu 27138377 15858082 Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 172 m², zrealizowanego w standardzie deweloperskim, z dbałością o każdy szczegół i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Nieruch...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

960 000 PLN (5 581 zł/m2)

4
2
172 m2
2025
15663195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23513141 15663195 Wolnostojący dom na działce 700 m2 w Białej Górze nad Pilicą koło Warki. Piętrowy budynek całkowicie podpiwniczony ze strychem.Na parterze salon z wyjściem na duży taras, kuchnia z jadalnią, przedpokój i WC.Na piętrze trzy sypialnie i łazienka. W piw...

Biała Góra (Mazowieckie, gm. Stromiec)

449 900 PLN (2 307 zł/m2)

4
1
195 m2
2006
15868154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27366878 15868154 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 1998 roku, położony w samym sercu Czarnej Góry – jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości turystycznych na Podhalu.To doskonała propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego nieruchomośc...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

1 790 000 PLN (5 967 zł/m2)

7
-
300 m2
1998
15548577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20915990 15548577 Sprzedajemy nietuzinkowy dom w podtarnowskiej miejscowości Zbylitowska Góra, koło Tarnowa.Dom można po niewielkiej adaptacji przygotować na wynajem lub sprzedaż 2 niezależnych mieszkań o powierzchni ok. 90 m2 każde.W suterynach budynku na parterz...

Zbylitowska Góra (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 100 000 PLN (6 111 zł/m2)

5
2
180 m2
2005
14824585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26916 14824585 Dom w cichej okolicy, dobrze skomunikowany z Łodzią i Warszawą, blisko stacja PKP i szkoła podstaw. Jeżeli pragniesz kupić tani dom w stanie surowym, w cichej okolicy, dobrze skomunikowany z Łodzią i Warszawą - to jest to oferta dla Ciebie. Nierucho...

Winna Góra (Łódzkie, gm. Słupia)

170 000 PLN (1 545 zł/m2)

4
1
110 m2
1990
15810527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26413467 15810527 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 854 o powierzchni 723 m², położona w Zielonej Górze przy ul. Giżyckiej (okolice osiedla Pomorskiego i Mazurskiego). Nieruchomość objęta jest miejscowym p...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

361 500 PLN

-
-
723 m2
-
15810539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26413941 15810539 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o nr 854 i 855, o łącznej powierzchni 1.693 m², położone w Zielonej Górze przy ul. Giżyckiej (okolice osiedla Pomorskiego i Mazurskiego). Nieruchomość obję...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

840 000 PLN

-
-
1693 m2
-
15821607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26576775 15821607 Oferujemy nieruchomość gruntową, składającą się z 2 działek o łącznej powierzchni 9126m2.Prezentowany teren zlokalizowany jest w miejscowości Sówka, obręb Wysoka Góra, gmina Srokowo.Na działki składają się grunty klasy PsIV oraz RIVBW sąsiedztwie dz...

Wysoka Góra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Srokowo)

228 150 PLN

-
-
9126 m2
-
15863565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27252200 15863565 Do sprzedania !Dom o powierzchni 176,96 m², na działce o powierzchni 865 m²,Parter:Przestronny salon (31,9 m²) z wyjściem na taras oraz ogródJadalnia z otwartą kuchnią (11,4 m²)WC (1,8 m²)Hol z klatką schodową (10,5 m²)Kotłownia (13 m²)Wiatrołap (6,3...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 850 000 PLN (10 511 zł/m2)

4
2
176 m2
2024
15862484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27229127 15862484 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPROMOCJA ŚWIĄTECZNA OGRANICZONA W CZASIE!Przedstawiam Państwu nowoczesne, nowe, 3-pokojowe domki - 44 m²każdy - inwestycja Morska Przystań, 15 min pieszo do plaży w miejscowości Jastrzębia Góra.Do wyboru posiadam...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

519 999 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
44 m2
2025
15856900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala pod usługi i produkcje- mozliwość rozbudowy 27106448 15856900 NA SPRZEDAŻ - MUROWANA HALA PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA Z ZAPLECZEM BIUROWO-SOCJALNYMNa sprzedaż funkcjonalna, murowana hala przemysłowo-usługowa, idealna pod działalność produkcyjną, magazynową, logistyczną lub usługową. Nieruchomość położona na dużej dzia...

Góra (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 259 000 PLN (3 758 zł/m2)

4
-
335 m2
1990