• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 354

15818716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633087 15818716 **Atrakcyjne 3pokojowe mieszkanie po remoncie Zabobrze 75 m² 712 500 zł**Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni **75 m²**, położone na **2. piętrze** w sercu popularnego i doskonale skomunikowanego osiedla **Zabobrze**. Ni...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

655 000 PLN (8 733 zł/m2)

3
1
75 m2
1984
15794597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26076142 15794597 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, położonej w Kamiennej Górze, kilka minut od wjazdu na drogę ekspresową S3. Obiekt znajduje się na działce o numerze ewidencyjnym 12121 i m...

Kamienna Góra (Dolnośląskie, gm. Kamienna Góra)

1 999 000 PLN (1 512 zł/m2)

1
-
1322 m2
1970
15789940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z pewnym zyskiem przygotowany pod wynajem 25951000 15789940 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z potencjałem generowania stałego dochodu - Starowa Góra (gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni)Oferujemy przestronny, funkcjonalny budynek o charakterze inwestycyjnym, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej miejscowośc...

Starowa Góra, Parterowa

1 499 360 PLN (3 915 zł/m2)

11
3
383 m2
2007
15698503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24151035 15698503 Na sprzedaż: Działka budowlana 1000 m² Wilcza Góra, gm. Lesznowola, ul. JasnaPrezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1000 m², położonej w zielonej, spokojnej części Wilczej Góry, przy ul. Jasnej (gmina Lesznowola)....

Wilcza Góra (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

680 000 PLN (680 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15723941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24646422 15723941 NA SPRZEDAŻ DOM TYPU BLIŹNIAK ok 1 km OD MORZA I PLAŻY w TUPADŁACH NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY I ROZEWIAOferowana nieruchomość znajduje się na zamkniętym BARDZO ŁADNIE zagospodarowanym osiedlu na którym znajdują się 4 budynki typu biźniak- wjazd prze...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

949 000 PLN (11 573 zł/m2)

3
2
82 m2
2022
15822886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26650005 15822886 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 144,61 m², położony na parterze budynku przy ul. Godlewskiego, w Zielonej Górze. Nieruchomość znajduje się w tętniącej życiem okolicy, w bezpośred...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 160 000 PLN (8 056 zł/m2)

1
-
144 m2
2011
15862384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27224995 15862384 **Mieszkanie z potencjałem na Zabobrzu widok na góry, balkon, świetna lokalizacja!**  **Spółdzielczo-własnościowe** **możliwość zakupu przez obcokrajowców** bez dodatkowych formalności**Na sprzedaż oferuję **dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

300 000 PLN (7 895 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15741895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981723 15741895 Do sprzedaży nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę o numerze ewidencyjnym 375 (obręb 0018) o powierzchni 929 mkw., zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym o powierzchni 1.616 mkw. stanowiącym odrębną nieruchomość, położona w Jeleniej Górze przy P...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

2 115 000 PLN (1 309 zł/m2)

1
-
1616 m2
-
15874993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem nad morzem o pow. 59 m2 27524893 15874993 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:gotowy produkt inwestycyjnyszybki termin wydanialokalizacja: nadmorski kurort łatwy dojazdzagospodarowany ogródLOKALIZACJA:T...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

760 000 PLN (12 881 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15872605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27499052 15872605 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCIKupno nieruchomości często oznacza miesiące remontów, planowania i zaangażowania. Tutaj oznacza coś znacznie przyjemniejszego tj. wniesienie walizek i rozpoczęcie nowego rozdziału życia bez potrzeby...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

999 000 PLN (9 514 zł/m2)

3
-
105 m2
1997
15866947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra 39 m2, parter 3 pokoje 27332541 15866947 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament położony w nadmorskiej miejscowości Jastrzębia Góra, przy ul. Rozewskiej. Id...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

730 000 PLN (18 718 zł/m2)

3
-
39 m2
2013
15865771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Faktura VAT, budynek z windą + miejsce postojowe 27305221 15865771 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż atrakcyjne, nowe mieszkanie w Jastrzębięj Górze. Sprzedaż na fakturę VAT - podana cena jest ceną brutto.Atuty:nowy bud...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
-
37 m2
2025