• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 214

15884223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696294 15884223 Do wynajęcia nowoczesne nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni ok. 36 m², położone na 10. piętrze w 14-piętrowym apartamentowcu w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie. Składa się z: ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 000 PLN (25 429 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15738916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24916710 15738916 NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA WISŁĘ ZABŁOCIE, RIVERSIDE Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w inwestycji Riverside na Zabłociu i składa się z: -Dużego s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 195 000 PLN (22 547 zł/m2)

2
-
53 m2
2017
15888802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27826707 15888802 Na sprzedaż: Stylowe 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Józefa w dzielnicy Kazimierz - Stare Miasto, Kraków Przestronne i pełne uroku mieszkanie o powierzchni 67,27 m², położone na drugim piętrze zadbanej, historycznej kamienicy, zaledwie ki...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (15 672 zł/m2)

4
-
67 m2
-
15694770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24090627 15694770 Na sprzedaż jednopokojowe mieszanie położone w dzielnicy Kazimierz zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego Mieszkanie o powierzchni 22,36 m2 położone jest na 3 piętrze kamienicy położonej w okolicy ul Krakowskiej. Mieszkanie...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (18 136 zł/m2)

2
-
22 m2
-
15870805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27439295 15870805 DO SPRZEDAŻY UNIKALNY I WYJĄTKOWY DWUPOZIOMOWY PENTHOUSE Z TARASEM O POWIERZCHNI 229 M2 W SAMYM SERCU STAREGO MIASTA SKŁADAJĄCY SIĘ Z : I poziom: - 2 sypialnie - salon - jadalnia - kuchnia - łazienki II poziom - sypialnia - łazienki - salon - ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 855 000 PLN (21 201 zł/m2)

5
-
229 m2
1906
15841415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26789550 15841415 NA SPRZEDAŻ KLIMATYZOPWANE 2 POKOJOWE MIESZKANIE 41M2 PRZY UL. ZABŁOCIE, RIVERSIDE, KRAKÓW Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 40,63 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w inwestycji Riverside na Zabłociu i składa się z: -...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

943 000 PLN (23 575 zł/m2)

2
-
40 m2
2017
15400634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17702266 15400634 NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY 96m2 W OKOLICY UL CIESZYŃSKIEJ, MAZOWIECKIEJ, KROWODRZA Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną o powierzchni 96 m2 (open space). Lokal posiada open space z wydzieloną ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 920 000 PLN (20 000 zł/m2)

11
-
96 m2
2016
15886639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27763054 15886639 Na sprzedaż mieszkanie typu studio ul. Wrocławska Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest o powierzchni 23,35 m2 składa się z: - ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

450 000 PLN (19 565 zł/m2)

1
-
23 m2
2013
15886640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763060 15886640 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017
15853974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27065354 15853974 Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obok sklep Żabka, poczta, przystanki tramwajowe. Wejście bezpośrednio z r...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

810 000 PLN (15 000 zł/m2)

11
-
54 m2
2008
15881567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638464 15881567 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA TRZECIA Z TRZECH (C) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i pierwszej (A)DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż najwi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN

-
-
3194 m2
-
15881556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638449 15881556 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTASPRZEDAŻ 3 DZIAŁEK Z PNB NA 3 DOMY JEDNORODZINNE - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU 1 DZIAŁKIDZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż atrakcyjna działka z...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN

-
-
6313 m2
-