• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 213

15463534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19134743 15463534 OFERTA BEZPROWIZYJNA DLA KLIENTA KUPUJĄCEGO !!! Szukasz mieszkania pod inwestycję? Chcesz ulokować swój kapitał z wizją zysku, Zapraszamy na prezentację mieszkania w kamienicy przy ulicy Sołtyka w Śródmieściu. ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

627 000 PLN (19 594 zł/m2)

1
-
32 m2
1915
15876572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27541307 15876572 CIEKAWA OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA W SAMYM SERCU KRAKOWA. MIESZKANIE 3-POKOJOWE O POWIERZCHNI 176 M2 POŁOŻONE NA UL. SZEWSKIEJ. Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu to klimatyczne mieszkanie, miłośnicy krakowskich kl...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

3
-
176 m2
1833
15821896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580695 15821896 Do sprzedaży działka położona przy Lesie Wolskim na granicy Krakowa i Kryspinowaadministracyjnie Kryspinów. Umiejscowienie działki zapewnia ciszę. W bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych rezerwatu przyrody Bielańsko- Tyni...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15821194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26580682 15821194 Oferta sprzedaży nowoczesnego domu dwulokalowy w Krakowie. Położony w dzielnicy Podgórze między Kobierzynem a Kliny Zacisze. Inwestycja obejmuje dwa niezależne lokale mieszkalne: Dom składa się z dwóch niezależnych lokali mies...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 347 000 PLN (10 282 zł/m2)

5
3
131 m2
2025
15823701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580677 15823701 Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Dzielnica I Stare Miasto Mieszkanie o powierzchni 87,8m2 zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy z okresu przedwojennego. ATUTY: * widoczne wyposażenie pozostaje w cenie * największymi at...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 849 000 PLN (21 253 zł/m2)

2
-
87 m2
-
15823404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580675 15823404 OFERTA BEZPROWIZYJNA DLA KLIENTA KUPUJĄCEGO !!! ZAPRASZAMY NA ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ SPRZEDAŻY DZIAŁKI POŁOŻONEJ W OPATKOWICACH W OKOLICACH UL. TAKLIŃSKIEGO ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 200 000 PLN

-
-
6255 m2
-
15628755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22819943 15628755 ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ DZIAŁKI POŁOŻONEJ W SKOTNIKACH Działka o powierzchni ponad 87 arów. Objęta plan zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestr...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 074 400 PLN

-
-
8784 m2
-
15888576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27817191 15888576 KOMFORTOWY DOM PARTEROWY NA DZIAŁCE 10 ARÓW - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA LOKALIZACJA: Tam gdzie kończy się Kraków, tam zaczynają się Niepołomice. To właśnie tutaj w odległości 1,5 km od granicy Niepołomic na działce 1000 ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 899 000 PLN (12 493 zł/m2)

4
-
152 m2
2023
15820625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646757 15820625 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m² , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Woźniców (Czyżyny, okolice M1). Lokal wykończony gotowy do zamieszkania od zaraz - wszystkie meble w cenie. Mi...

Kraków (Czyżyny), Woźniców

645 000 PLN (18 971 zł/m2)

2
1
34 m2
2023
15833961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26730727 15833961 4 pokoje, 2 poziomy - 108,77m2 - Kliny Borkowskie Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej ponad 115m2 - użytkowej 108,77m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2000 roku. Lokal znajduje...

Kraków (Dębniki), Zawiszy

1 135 000 PLN (10 509 zł/m2)

4
1
108 m2
2000
15833998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26730711 15833998 3-pokojowe mieszkanie 56,7 m² ul. Krowoderskich Zuchów + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,7 m² , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie, w doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza), Krowoderskich Zuchów

815 000 PLN (14 554 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15882861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673491 15882861 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego ul. Powstańców ul. 29 Listopada) !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! - brak...

Kraków (Prądnik Czerwony), Na Barciach

470 000 PLN (13 824 zł/m2)

1
1
34 m2
1997