• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 207

15888729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27821485 15888729 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Krakowa – na Bielanach, w kameralnym budynku otoczonym terenami zielonymi i niską zabudową.Drugie, osta...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (15 365 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15888720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27820831 15888720 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania niewielkie mieszkanie w Krakowie, położone w atrakcyjnej lokalizacji, w bloku z 1979 roku. Budynek wyposażony jest w windę, a do mieszkania przynależy komórka lokatorska.Mieszkanie własnościo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

470 000 PLN (14 242 zł/m2)

1
-
33 m2
1976
15574371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21625817 15574371 KAWALERKA INWESTYCJA ŚWIETNA LOKALIZACJA Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o pow. 23,30m2 z dodatkową powierzchnią jaką jest antresola. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze a zlokalizowane jest przy ul. Lubomirskiego zaledwie 5 minut piecho...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

499 900 PLN (21 735 zł/m2)

1
-
23 m2
1975
15887429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27783379 15887429 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI "DANAX" Zapraszamy na prezentację działki położonej na ul. Żelazowskiego w Podgórzu. Jest to rejon południowego Krakowa, położony ok. 9-10 km od ścisłego centrum. Doja...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN

-
-
1223 m2
-
15406981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17845496 15406981 Ciekawa oferta jak na ten metraż w dobrej cenie! Oferujemy do sprzedaży budynek wolnostojący położony na terenie Przegorzał, bardzo ceniony obszar z niską zabudową jednorodzinną. Od wschodu Przegorzały graniczą ze ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 000 PLN (6 897 zł/m2)

12
3
377 m2
1976
15870107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27419195 15870107 TAKA OFERTA TO RZADKOŚĆ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość gruntowa zabudowana zespołem budynków przemysłowo-usługowych, zbudowanych w latach 90 -tych w okolicach ul. Centralnej. Przedmiotowa nieruchomość ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 800 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
870 m2
1990
15861014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27194980 15861014 WYJĄTKOWA OFERTA - TAK BLISKO KRAKOWA !!! JEST TO NIERUCHOMOŚĆ - DLA KLIENTÓW KTÓRZY CHCĄ MIESZKAĆ W CISZY, SYMPATYCZNYM SĄSIEDZTWIE W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD MIASTA. Wróblowice - obszar Krakowa wchodzący w skład Dziel...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 890 000 PLN (11 118 zł/m2)

5
-
170 m2
-
15876572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27541307 15876572 CIEKAWA OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA W SAMYM SERCU KRAKOWA. MIESZKANIE 3-POKOJOWE O POWIERZCHNI 176 M2 POŁOŻONE NA UL. SZEWSKIEJ. Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu to klimatyczne mieszkanie, miłośnicy krakowskich kl...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

3
-
176 m2
1833
15821896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580695 15821896 Do sprzedaży działka położona przy Lesie Wolskim na granicy Krakowa i Kryspinowaadministracyjnie Kryspinów. Umiejscowienie działki zapewnia ciszę. W bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych rezerwatu przyrody Bielańsko- Tyni...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15821194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26580682 15821194 Oferta sprzedaży nowoczesnego domu dwulokalowy w Krakowie. Położony w dzielnicy Podgórze między Kobierzynem a Kliny Zacisze. Inwestycja obejmuje dwa niezależne lokale mieszkalne: Dom składa się z dwóch niezależnych lokali mies...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 347 000 PLN (10 282 zł/m2)

5
3
131 m2
2025
15823701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580677 15823701 Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Dzielnica I Stare Miasto Mieszkanie o powierzchni 87,8m2 zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy z okresu przedwojennego. ATUTY: * widoczne wyposażenie pozostaje w cenie * największymi at...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 849 000 PLN (21 253 zł/m2)

2
-
87 m2
-
15823404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580675 15823404 OFERTA BEZPROWIZYJNA DLA KLIENTA KUPUJĄCEGO !!! ZAPRASZAMY NA ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ SPRZEDAŻY DZIAŁKI POŁOŻONEJ W OPATKOWICACH W OKOLICACH UL. TAKLIŃSKIEGO ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 200 000 PLN

-
-
6255 m2
-