• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 205

15861014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27194980 15861014 WYJĄTKOWA OFERTA - TAK BLISKO KRAKOWA !!! JEST TO NIERUCHOMOŚĆ - DLA KLIENTÓW KTÓRZY CHCĄ MIESZKAĆ W CISZY, SYMPATYCZNYM SĄSIEDZTWIE W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD MIASTA. Wróblowice - obszar Krakowa wchodzący w skład Dziel...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 890 000 PLN (11 118 zł/m2)

5
-
170 m2
-
15876572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27541307 15876572 CIEKAWA OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA W SAMYM SERCU KRAKOWA. MIESZKANIE 3-POKOJOWE O POWIERZCHNI 176 M2 POŁOŻONE NA UL. SZEWSKIEJ. Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu to klimatyczne mieszkanie, miłośnicy krakowskich kl...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

3
-
176 m2
1833
15821896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580695 15821896 Do sprzedaży działka położona przy Lesie Wolskim na granicy Krakowa i Kryspinowaadministracyjnie Kryspinów. Umiejscowienie działki zapewnia ciszę. W bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych rezerwatu przyrody Bielańsko- Tyni...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15821194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26580682 15821194 Oferta sprzedaży nowoczesnego domu dwulokalowy w Krakowie. Położony w dzielnicy Podgórze między Kobierzynem a Kliny Zacisze. Inwestycja obejmuje dwa niezależne lokale mieszkalne: Dom składa się z dwóch niezależnych lokali mies...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 347 000 PLN (10 282 zł/m2)

5
3
131 m2
2025
15823701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580677 15823701 Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Dzielnica I Stare Miasto Mieszkanie o powierzchni 87,8m2 zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy z okresu przedwojennego. ATUTY: * widoczne wyposażenie pozostaje w cenie * największymi at...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 849 000 PLN (21 253 zł/m2)

2
-
87 m2
-
15823404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580675 15823404 OFERTA BEZPROWIZYJNA DLA KLIENTA KUPUJĄCEGO !!! ZAPRASZAMY NA ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ SPRZEDAŻY DZIAŁKI POŁOŻONEJ W OPATKOWICACH W OKOLICACH UL. TAKLIŃSKIEGO ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 200 000 PLN

-
-
6255 m2
-
15628755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22819943 15628755 ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ DZIAŁKI POŁOŻONEJ W SKOTNIKACH Działka o powierzchni ponad 87 arów. Objęta plan zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestr...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 074 400 PLN

-
-
8784 m2
-
15882861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673491 15882861 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego ul. Powstańców ul. 29 Listopada) !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! - brak...

Kraków (Prądnik Czerwony), Na Barciach

470 000 PLN (13 824 zł/m2)

1
1
34 m2
1997
15870775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438979 15870775 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną ...

Kraków (Czyżyny), Lema

1 790 000 PLN (22 658 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
15866256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317526 15866256 Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - os. Kalinowe Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 46,85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Kalinowym. mieszkanie składa się z dużego umeblowanego salo...

Kraków (Bieńczyce), os. Kalinowe

611 000 PLN (13 283 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15870710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27437909 15870710 Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 46,07 m², zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Mieszkanie narożne, bardzo jasne, z pięknym widokiem na park - idealne dla os&oacut...

Kraków (Dębniki), Borkowska

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

2
1
46 m2
2012
15870776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438980 15870776 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Bronowice, ul. Stańczyka 22 Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą , na tereni...

Kraków (Bronowice), Stańczyka

1 190 000 PLN (14 000 zł/m2)

4
1
85 m2
2010