• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Malbork

Znalezionych ofert: 68

15864179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264844 15864179 Oferta: Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,09 m², położone na parterze bloku mieszkalnego przy ul. Narutowicza. Lokal jest w dobrym stanie, gotowy do zamieszkania od zaraz – idealny zarówno dla singla, pary, jak i...

Malbork, pl. Gabriela Narutowicza

269 000 PLN (7 454 zł/m2)

2
1
36.09 m2
1990
15864133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27264874 15864133 Oferta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79,9 m², położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Orzeszkowej 28 w Malborku. Lokal z wysokimi sufitami i dużymi, ustaw­nymi pomieszczeniami daje wyjątkowe poczucie przestrzeni oraz ogromne moż...

Malbork, Elizy Orzeszkowej

389 000 PLN (4 869 zł/m2)

4
1
79.9 m2
-
15818627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką 1365 m² – Malbork, Wielbark 26603831 15818627 Dom z dużą działką Malbork - Wielbark 3 garażeNa sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Malbork, w spokojnej i cenionej dzielnicy Wielbark, przy ul. Wincenta Pola.Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 1 36...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

450 000 PLN (5 625 zł/m2)

5
1
80 m2
1960
14901145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Własnościowy lokal w centrum Malborka 4331146 14901145 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:Na sprzedaż dwukondygnacyjny, własnościowy lokal w centrum Malborka! Lokal usługowy, biurowy, część mieszkalna, własny taras oraz parking w środku miasta - zainwest...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

699 000 PLN (4 629 zł/m2)

11
-
151 m2
1998
15688496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23990017 15688496 Na sprzedaż przestronny budynek mieszkalny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Malborka - przy ul. Kraszewskiego. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i inwestora poszukującego możliwości uzyskania dochodu z najmu.BUDYN...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

699 000 PLN (3 039 zł/m2)

6
2
230 m2
-
15818606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26582292 15818606 Sprzedam nieruchomość o powierzchni 0,3000 ha, położoną w Malborku przy ul. Toruńskiej. Teren jest niezabudowany, płaski, ogrodzony o kształcie nieregularnym. Dojazd od ul. Toruńskiej o nawierzchni asfaltowej. W otoczeniu tereny przemysłowo - handlow...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

790 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15800865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
hala / magazyn / produkcja spożywcza 26223524 15800865 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:duża powierzchnia obiektudogodne położeniemożliwa aranżacja pod własne potrzebyNIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż budynek wolnostojący ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

550 000 PLN (1 815 zł/m2)

12
-
303 m2
1990
15625536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gospodarstwo Rolne - Kałdowo Wieś 22723325 15625536 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż zabudowania rolne, w skład których wchodzi dom mieszkalny z garażem, chlewnią i pomieszczeniami magazynowymi, grunt or...

Malbork (Kałdowo) (Pomorskie, gm. Malbork)

599 000 PLN (2 995 zł/m2)

4
1
200 m2
1920
15796713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie! 26125722 15796713 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, przestronne mieszkanie w miejscowości Malbork na ulicy Sienkiewicza.Malbork - miasto powiatowe, w województwie pomorskim nad Nogatem. Siedziba powiatu malborskiego i gminy wi...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

425 000 PLN (6 746 zł/m2)

3
1
63 m2
1990
15614757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna - Cisy, Malbork 22504573 15614757 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Cisy, gmina Malbork.Lokalizacja:Cisy - wieś w Polsc...

Malbork (Kałdowo) (Pomorskie, gm. Malbork)

389 000 PLN

-
-
40300 m2
-
15614749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki rolne - Czerwone Stogi 22504572 15614749 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Czerwone Stogi, gmina Malbork.Dwie działki o powier...

Malbork (Kałdowo) (Pomorskie, gm. Malbork)

499 000 PLN

-
-
48900 m2
-
15614747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna idealna pod uprawy - Cisy, Malbork 22504571 15614747 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Cisy, gmina Malbork.Dwie działki o powierzchni łącz...

Malbork (Kałdowo) (Pomorskie, gm. Malbork)

459 000 PLN

-
-
46800 m2
-