• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Malbork

Znalezionych ofert: 68

15614750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Działki rolne pod uprawy - Czerwone Stogi 22504570 15614750 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Czerwone Stogi, gmina Malbork. Trzy działki o powie...

Malbork (Kałdowo) (Pomorskie, gm. Malbork)

579 000 PLN

-
-
58800 m2
-
15800372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka na sprzedaż w Malborku z MPZP. 26212486 15800372 Tylko u nas!Na sprzedaż działka o powierzchni 7 520 m2 w prężnie rozwijającej się części Malborka.LOKALIZACJA: Działka znajduje się w Malborku przy ul. Włościańskiej. W najbliższej okolicy zabudowa jednorodzinna, szeregowa oraz budynki wielorodzinne....

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 599 000 PLN

-
-
7520 m2
-
15630329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22844933 15630329 Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tad...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

448 252 PLN (9 800 zł/m2)

2
1
45.74 m2
2028
15710022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24368320 15710022 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego przy ul. Sienkiewicza 41 w Malborku.Mieszkanie o powierzchni 93m2, położone na parterze niskiej kamienicy z wewnętrznym parkingiem. Jedna z lepszych lokalizacji w Malborku. W ni...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

180 000 PLN (1 935 zł/m2)

3
1
93 m2
1910
15566581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21482698 15566581 Na sprzedaż nieruchomość(budynek handlowo-usługowy) położona w Malborku przy Mickiewicza. Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji - blisko miejskiego targowiska oraz centrum handlowego.Prezentowany obiekt składa się z czterech odrębnych lokal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

590 000 PLN (4 245 zł/m2)

1
-
139 m2
-
13859970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 37730 13859970 Malbork, budynek biurowo-techniczny, 3386 m2, sprzedam, 3 050 000 zł netto. Obiekt pod mieszkania na dużej działce - Koncepcja! Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzonym uchwałą nr IX802015 Rady Miasta Malbor...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

3 050 000 PLN (901 zł/m2)

11
1
3386 m2
-
15698896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24158947 15698896 Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tad...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

2 016 210 PLN (10 500 zł/m2)

5
-
192.02 m2
2028
15346581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16417904 15346581 Deweloper Projekt Jantar ropoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tade...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

449 183 PLN (10 300 zł/m2)

2
1
43.61 m2
2028
15326972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15890520 15326972 Deweloper Projekt Jantar ropoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tade...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

387 552 PLN (8 800 zł/m2)

2
1
44.04 m2
2028
15702934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24241601 15702934 Deweloper Projekt Jantar realizuje budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tad...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

611 310 PLN (10 500 zł/m2)

1
1
58.22 m2
2028
15287273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14791695 15287273 Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tad...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

498 780 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
58.68 m2
2028
15282739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14664959 15282739 Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tad...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

362 520 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
38.16 m2
2028