• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 187

15865727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27304991 15865727 Na sprzedaż działka w miejscowości Stare Kupiski przy ul. Pogodnej o powierzchni 2072m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu położona na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Cicha, spokojna okolica. Idealne miejsce do z...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

294 224 PLN

-
-
2072 m2
-
15865733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27304990 15865733 Na sprzedaż działka w miejscowości Stare Kupiski przy ul. Pogodnej o powierzchni 2072m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu położona na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Cicha, spokojna okolica. Idealne miejsce do z...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

294 224 PLN

-
-
2072 m2
-
14694943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 163714 14694943 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMazury!!Stare Juchy pow. Ełk na sprzedaż działki -szt. 16- 3000m2 cena 85 zł m2. nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod zabudowę rekreacyjną bez zezwolenia na zgłoszenie, turystykę inne . Dojazd do działki d...

Stare Juchy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

255 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15830462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26674151 15830462 Biuro Nieruchomości Północ w Łomży przedstawia! Jeśli marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie cisza i spokój są codziennością, mamy dla Ciebie idealną propozycję. Oferujemy działki budowlane o powierzchni 1000 m² w malowniczej miejscowości Stare Modz...

Stare Modzele (Podlaskie, gm. Łomża)

80 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15750531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25124846 15750531 Na sprzedaż drewniany dom w miejscowości Stare Litewniki 40 km od Białej Podlaskiej i 50 km od Siedlec!Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 300 m², z bezpośrednim widokiem na las. Dookoła rozciągają się pola, łąki oraz lasy, co gwaran...

Stare Litewniki (Mazowieckie, gm. Sarnaki)

99 000 PLN (1 414 zł/m2)

1
-
70 m2
1940
15431058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18399070 15431058 Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 2266 m2 znajdująca się we wsi Stare Budy gmina Jaktorów. Działka położona na terenie, dla którego nie został sporządzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Dla działki były wydane w 2008 roku...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

399 000 PLN (176 zł/m2)

-
-
2266 m2
-
15590995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21993231 15590995 Do sprzedaży działka o powierzchni 4239 m2 znajdująca się w miejscowości Stare Budy gmina Jaktorów powiat Grodzisk Mazowiecki. Działka położona na terenie, dla którego nie został urządzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Istnieje ...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

508 680 PLN (120 zł/m2)

-
-
4239 m2
-
15239171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551179 15239171 Do sprzedaży duża działka w miejscowości Stare Budy gmina Jaktorów. Powierzchnia działki wynosi 29869 m2. Wymiary wynoszą około: 101x245x167x250 m. Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Właściciel posiada ...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 493 450 PLN (50 zł/m2)

-
-
29869 m2
-
15239378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551195 15239378 Do sprzedaży działki w miejscowości Stare Budy powiat Grodzisk Mazowiecki gmina Jaktorów. Działka rolna z warunkami zabudowy, - działka - 3013 m2: wydane warunki zabudowy w 2016r dla inwestycji polegającej na zabudowie budynkiem mieszkalnym. Sz...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

361 560 PLN (120 zł/m2)

-
-
3013 m2
-
15830461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26674143 15830461 Wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu w zielonym, spokojnym otoczeniu – już teraz w Starych Kupiskach przy ul. Świerkowej! Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę i prywatność z szybkim dojazdem do miasta, to ta oferta jest właśnie dla ...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

185 200 PLN

-
-
926 m2
-
15861847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27213781 15861847 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINieruchomość składająca się z dwu działek (nr 865 i 869) o sumarycznej powierzchni 1728 m2 położonych przy wale wiślanym w miejscowości Stare Grochale, gmina Leoncin, powiat nowodworski: https:maps.app.goo.glWbm7...

Stare Grochale (Mazowieckie, gm. Leoncin)

255 000 PLN (148 zł/m2)

-
-
1728 m2
-
15699647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym i garaże 24172352 15699647 Opis domu: Do sprzedaży dom z lat 50 powierzchni całkowitej 96 m2, stolarka okienna PCV. Łączna powierzchnia działki 3100m2, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wokół budynku pełno drzew i...

Stare Bosewo (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

350 000 PLN (3 646 zł/m2)

4
1
96 m2
1950