• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 187

15644416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23150134 15644416 Atrakcyjna działka w bliskiej okolicy Wyszkowa.Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy w...

Rybienko Stare (Mazowieckie, gm. Wyszków)

1 399 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
7387 m2
-
15750232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25119511 15750232 Na sprzedaż siedlisko z ogromnym potencjałem inwestycyjnym na Mazurach! Wyjątkowa lokalizacja: otoczona jeziorami wieś Stare Kiełbonki.Oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 309 m², usytuowaną na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 4700...

Stare Kiełbonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Piecki)

950 000 PLN (3 065 zł/m2)

8
3
310 m2
1990
15760296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w Starych Polaszkach! 25354030 15760296 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atrakcyjna działka w Starych Polaszkach!Wymarzone miejsce na Kaszubach na budowę domu!Lokalizacja:Proponowana nieruchomość znajduj...

Stare Polaszki (Pomorskie, gm. Stara Kiszewa)

159 000 PLN

-
-
1271 m2
-
15723307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy jeziorze w Starych Czaplach! 24632122 15723307 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom w pobliżu jeziora w spokojnej miejscowości Stare Czaple!Jeżeli cenisz sobie spokój i ciszę, otoczenie jezior i lasów to ta ofe...

Stare Czaple (Pomorskie, gm. Stężyca)

359 000 PLN (5 129 zł/m2)

2
1
70 m2
1960
15861748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27210999 15861748 Wyjątkowa rezydencja w Klaudynie przestrzeń, funkcjonalność i spokójNa sprzedaż przestronny dom o powierzchni 285 m z dodatkowym garażem 45 m, położony na ustawnej działce (nr 923) o wymiarach ok. 43 28 m, w prestiżowej i cichej części Klaudyna.Bud...

Stare Babice (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 890 000 PLN (6 632 zł/m2)

6
3
285 m2
1994
15848983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26954004 15848983 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom z przyłączem do wszystkich mediów z bezpośrednim dostępem do asfaltowej i oświetlonej drogi gminnej. Wybudowany w roku 2012 na kwadratowej działce o powierzchni 1000 m2. Dom jest ogrodzony przęsłami ku...

Stare Babice (Stare babice) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 270 000 PLN (9 190 zł/m2)

4
-
247 m2
2012
15811392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26435943 15811392 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,4921 ha, zlokalizowana w miejscowości Stare Ratowo, gmina Śniadowo, powiat łomżyński, województwo podlaskie. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy linii kolejowej, co daje możliwość wyko...

Stare Ratowo (Podlaskie, gm. Śniadowo)

2 900 000 PLN (194 zł/m2)

-
-
14921 m2
-
14953864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5515255 14953864 Polecam, na sprzedaż duża działka w skład której wchodzą część leśna i rolna. Polecam, na sprzedaż ładna zielona działka w skład której wchodzą część leśna 7500 m2 oraz część rolna o pow. 2200 m2. Działka zlokalizowana jest w granicach adm. miejscowo...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

180 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
9700 m2
-
15810845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26419494 15810845 Działka budowlana z MPZP w miejscowości Stare Miasto gm. Dąbrówno wraz z prawem współwłasności działki z linią brzegową jeziora Dąbrowa Mała! Oferuję działkę z aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Dąbrówno , zlokalizo...

Stare Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dąbrówno)

188 000 PLN

-
-
1944 m2
-
15867825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
'' Twoj azyl na Mazurach'' 27352492 15867825 Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem - Stare Juchy (Serce Mazur) To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć komfort życia blisko natury z możliwością prowadzenia biznesu lub zamieszkania dwupokoleniowego. Nieruchomość w malowniczych Starych Juc...

Stare Juchy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

1 080 000 PLN (4 909 zł/m2)

8
3
220 m2
2004
13075867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 86979 13075867 Do sprzedania ładna działka budowlana w miejscowości Budy Stare k Międzyborowa. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 8200 m2. Dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą gminną. Prąd w drodze przy działce, wodociąg na działce sąsiedniej, do gazocią...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

900 000 PLN

-
-
8200 m2
-
15865757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27305024 15865757 Na sprzedaż działka w miejscowości Stare Kupiski przy ul. Pogodnej o powierzchni 2072m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu położona na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Cicha, spokojna okolica. Idealne miejsce do z...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

294 224 PLN

-
-
2072 m2
-