• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 187

15858444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149415 15858444 Atrakcyjną działkę położoną w malowniczej, leśnej okolicy w Starych Budach.Media:-woda miejska w drodze przy działce-prąd około 160 m od działkiDla nieruchomości został złożony wniosek o wydanie warunków zabudowy.Działka znajduje się w spokojnym ot...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

147 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15848555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26943923 15848555 Działka rolna położona w miejscowości Stare Budy.Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gminną utwardzoną, co zapewnia wygodny i całoroczny dostęp.Teren działki jest suchy, płaski i ustawny. Nieruchomość zakończona jest naturalną otuliną drzew, a j...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

290 000 PLN

-
-
6900 m2
-
15506720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20088036 15506720 Dwa domy w wyjątkowej lokalizacji, pomiędzy dwoma jeziorami - Jeziorem Drawsko oraz Jeziorem Żerdno.Nieruchomość położona w Starym Drawsku, pięknie położonej wsi turystycznej zlokalizowanej nad brzegiem jeziora Drawsko, największego akwenu wodnego na...

Stare Drawsko (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

485 000 PLN (8 981 zł/m2)

3
1
54 m2
1996
15500586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Duszą - Dla Rodziny, pod Inwestycje -50 arów 19939891 15500586 Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości z duszą, położonej w malowniczej miejscowości Stare Siedlisko. Dom bliźniak, w którym niegdyś organizowane były plenery malarsko-rzeźbiarskie, wystawy oraz wernisaże międzynarodowych artystów, oferuje niep...

Stare Siedlisko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wilczęta)

860 000 PLN (3 909 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15183506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka Stare Polaszki 11930110 15183506 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYDziałka o dużej powierzchni dająca duże możliwości adaptacyjne oraz fakt, że położona jest przy głównej ulicy (dogodny dojazd) stanowią niewątpliwie atuty tej nieruc...

Stare Polaszki (Pomorskie, gm. Stara Kiszewa)

129 000 PLN

-
-
2658 m2
-
15556939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21167619 15556939 Dom z ogromnym potencjałem 3000 m działki- Idealny pod biznes lub dla rodziny- Stare BudyDom wolnostojący położony w miejscowości Stare Budy, usytuowany na dużej działce o powierzchni aż 3000 m.Dlaczego warto?-Ogromna działka przestrzeń na ogród, p...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 400 000 PLN (5 600 zł/m2)

7
2
250 m2
-
15844823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26846764 15844823 Masz dość zgiełku miasta?Ta działka to idealne miejsce, by rozpocząć nowy rozdział bliżej natury, w ciszy i spokoju, a jednocześnie z szybkim oraz wygodnym dojazdem do miasta.Położona w zielonej, kameralnej okolicy, z dojazdem gminną, utwardzoną dro...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

320 000 PLN

-
-
1524 m2
-
15634794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22926152 15634794 Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, a codzienność ustępuje przestrzeni i ciszy? To wyjątkowe siedlisko jest idealną propozycją dla osób ceniących spokój, kontakt z przyrodą oraz życie z dala od miejskiego zgiełku.W skład nieruchomości wchodzi...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 100 000 PLN (12 941 zł/m2)

2
2
85 m2
-
15839910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26762492 15839910 Na sprzedaż działka, która pozwala przejść do budowy bez zbędnych formalności i kosztownych prac przygotowawczych.Jeśli planujesz budowę domu, ale nie chcesz zaczynać od zera ta nieruchomość jest gotowa na kolejny etap inwestycji.Najważniejsze atuty...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 000 000 PLN

-
-
8200 m2
-
15843600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26808616 15843600 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w cichej i kameralnej części miejscowości, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.Teren jest płaski, dobrze nasłoneczniony i niezalewowy, co stanowi doskonałą bazę pod budowę domu jednorodzinnego.Media: ...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

694 000 PLN

-
-
4627 m2
-
15694286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24079922 15694286 Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową – Dymaczewo Stare, ul. Przy Parku, gm. Mosina.Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie nie chcesz tracić czasu na formalności? Ta oferta jest dla Ciebie!Lokalizacja: Dymacz...

Dymaczewo Stare (Wielkopolskie, gm. Mosina)

239 000 PLN

-
-
853 m2
-
15847569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26921265 15847569 Na sprzedaż zabudowana działka gruntu w miejscowości Stare Chlebiotki , gmina Zawady o powierzchni łącznej 3271m2. Na działce znajduje się budynek mieszkalny parterowy, wykonany w technologii drewnianej, krytym eternitem , drewniana stodoła kryta ete...