• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 187

15828528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26617218 15828528 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 2,3 ha, wymiary działki 70x339 m z wydanymi warunkami zabudowy na cztery budynki wolnostojące. Atutem jest fakt, iż działka przylega z dwóch stron do drogi gminnej ( media prąd i woda miejska).Oko...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 616 972 PLN

-
-
23779 m2
-
13687651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1992511 13687651 Na sprzedaż działka inwestycyjna w miejscowości Jeżewo Stare, gmina Tykocin.Lokalizacja:Działka znajduje się tuż obok trasy S8 na odcinku Warszawa - Białystok, co zapewnia doskonały dojazd i widoczność.Parametry działki:Kształt: NieregularnyWymiary: ...

Jeżewo Stare (Podlaskie, gm. Tykocin)

1 350 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
20843 m2
-
14251321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 106815 14251321 Działka budowlana w kształcie prostokąta w cichej i spokojnej okolicy. Prostokątna działka przy drodze asfaltowej idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju.W drodze dojazdowej jest wodociąg i prąd.Dworzec PKP Międzyborów ok 1 km.W okolicy powsta...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

130 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
1332 m2
-
15746364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji przy Kampinoskim Parku – Stare Babice 25077958 15746364 Dom w otoczeniu natury, tuż przy granicy Kampinoskiego Parku NarodowegoMarzysz o domu, który możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz?Ta nieruchomość w Starych Babicach to przestrzeń pełna możliwości – idealna dla osób ceniących bliskość natury i je...

Stare Babice, ul. Pohulanka

1 600 000 PLN (4 762 zł/m2)

8
-
336 m2
-
15795574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26099534 15795574 TEREN INWESTYCYJNY O POWIERZCHNI PONAD 80 HA W JEDNYM KAWAŁKUDo sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 80 ha, wymiary około 598x 1337 m, dojazd z trzech stron drogą asfaltową.Do dostęp do wszystkich mediów miejskich tj. prąd, woda, gaz i k...

Kłudno Stare (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

242 886 000 PLN

-
-
809620 m2
-
15803425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26295054 15803425 TEREN INWESTYCYJNY O POWIERZCHNI PONAD 80 HA W JEDNYM KAWAŁKUDo sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 80 ha, wymiary około 598x 1337 m, dojazd z trzech stron drogą asfaltową.Do dostęp do wszystkich mediów miejskich tj. prąd, woda, gaz i k...

Kłudno Stare (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

242 886 000 PLN

-
-
809620 m2
-
15255290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 13945055 15255290 Zapraszamy do Odkrycia Twojej Własnej Przestrzeni na Dziedziniec Marzeń!Marzysz o pięknym ogrodzie wokół swojego domu lub poszukujesz idealnego miejsca na rozwinięcie swojego biznesu? Oto niesamowita oferta - działka o powierzchni 4239 m, o wymiarach...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

508 680 PLN

-
-
4239 m2
-
15830513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26674141 15830513 Wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu w zielonym, spokojnym otoczeniu – już teraz w Starych Kupiskach przy ul. Świerkowej!Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę i prywatność z szybkim dojazdem do miasta, to ta oferta jest właśnie dla C...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

131 200 PLN

-
-
656 m2
-
15447212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18768125 15447212 Zapraszam na prezentacje działek położonych w miejscowości Stare Brynki w odległości zaledwie 22 km do Centrum Szczecina. Działki znajdują się w nowej części miejscowości z zabudową wolnostojącą. Na dzień dzisiejszy dostępne media to woda i prąd. Dzi...

Stare Brynki (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

184 965 PLN (165 zł/m2)

-
-
1121 m2
-
15650446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana granicząca z rzeką Wymakracz 23315977 15650446 Do sprzedaży działka budowlana granicząca z rzeką Wymakracz.Opis działki: Działka o powierzchni 3823 m2 o wymiarach ok. 44 m szerokości i ok. 119 m głębokości. Objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem RM z prz...

Stare Bosewo (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

250 000 PLN

-
-
3823 m2
-
15713524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24440500 15713524 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ STARE OPOLE, ul. Jana Pawła II Powierzchnia całkowita: 2798 m² Część budowlana: 765 m² Na działce znajduje się drewniany dom o powierzchni zabudowy 109 m². IDEALNA POD INWESTYCJĘ LUB BUDOWĘ WYMARZONEGO DOMU! Lokalizacja: Stare ...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

439 000 PLN (157 zł/m2)

-
-
2798 m2
-
13906663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2214262 13906663 Nowoczesny dom na sprzedaż pod Siedlcami STARE OPOLE Kontakt: 609 091 740Polecam do sprzedaży wyjątkowy dom z 2012 roku, po remoncie- właśnie zakończonym Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, wykończona z najwyższej jakości materiałów, bez konieczno...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 849 900 PLN (12 012 zł/m2)

5
2
154 m2
2012