• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 186

15135284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10632299 15135284 Kupujący nie płaci prowizji!!Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina.Działka o powierzchni 2326 m z wydaną decyzją o warunkach zabudowy potwierdzają mo...

Stare Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

204 000 PLN

-
-
2326 m2
-
15227581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13260890 15227581 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 3019 m2 tylko jedna z 3 działek o powierzchni 810m2 posiada operat geotechniczny i nadaje się pod zabudowę domu ( 35 działki ) pozostałe dwie działki sprzedawane z przeznaczeniem na ogró...

Stare Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

150 000 PLN

-
-
3019 m2
-
15227577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 13260888 15227577 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDziałka rolna położona w miejscowości Stare Bielice, w otoczeniu gospodarstw rolnych oraz nowo budujących się osiedli.Działka bez wydanych warunków zabudowy, na terenie Stare Bielice nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania ...

Stare Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

120 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15135292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10632297 15135292 Kupujący nie płaci prowizji!!Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka o powierzchni 1497 m z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na budowę domu...

Stare Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

120 000 PLN

-
-
1497 m2
-
15227587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13260889 15227587 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż 3 działki w miejscowości Stare Bielice o łącznej powierzchni 2983m2 tylko jedna z 3 działek o powierzchni 875 m2 posiada operat geotechniczny i nadaje się pod zabudowę domu ( na 35 działki ) pozostałe dwie działki sprz...

Stare Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

150 000 PLN

-
-
2983 m2
-
15770954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25567232 15770954 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na Mazurach.Nieruchomość położona jest w miejscowości Stare Juchy przy ul. Kolejowej 15.Na sprzedaż są dwa budynki mieszkalne położone na działce o powierzchni 901m2.Budynek pi...

Stare Juchy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

980 000 PLN (8 909 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15731191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24787273 15731191 STARE ZAŁUBICE - nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 103m2 - tylko 30km od Warszawy, nad rozlewiskiem rzeki Rządzy (przy Zalewie Zegrzyńskim). Działka 1210m2 - (prawie kwadrat)PARTER:salon z jadalnią 21,95m2kuchnia 6,24m2Spiżarnia 1,35m2gab...

Stare Załubice (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 100 000 PLN (10 784 zł/m2)

6
-
102 m2
2025
15495407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19834326 15495407 LIPINY .. 2,5 KM DO PKP I GALERII WOŁOMIN ..POD BLIŹNIAKA LUB BUDYNEK WOLNO STOJĄCY.Do zaoferowania działka w Lipinach Starych gmina Wołomin . 832 m 2 powierzchni ok. 35 m 2 długości i ok 24 m 2 szerokości . Dojazd droga wewnętrzną 6 m szerokości . W...

Stare Lipiny (Mazowieckie, gm. Wołomin)

380 000 PLN

-
-
832 m2
-
14642201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 154540 14642201 Do zaoferowania działka w Starych Lipinach 3452 m2 - 130 m od drogi dojazdowej i 25 m szerokości . Dojazd drogą 5 m szerokości - udział . Media dostępne w drodze gminnej ( ok. 140 m) : prąd i woda.Gmina nie posiada planu na ten rejon , Trzeba wystepo...

Stare Lipiny (Mazowieckie, gm. Wołomin)

549 000 PLN

-
-
3452 m2
-
14052761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 102666 14052761 STARWE LIPINY BLISKO WOŁOMINA,, Do zaoferowania 2500 m w kształcie prostokąta. 25 m szerokości i 100 m długości. Na działkę wydane warunki zabudowy, szystkie media miejskie.Dojazd asfaltowy. Do PKP ok. 2 km.Działka objeta studium MN ZAPRASZAM.. ZNAJD...

Stare Lipiny (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 120 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15887494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27784500 15887494 Stare Wierzchowo 2240 m² pod zabudowę letniskową Potencjał podziału!Na sprzedaż grunt o ogromnym potencjale rekreacyjnym w samym sercu Pojezierza Drawskiego. Działka nr 251 to propozycja, która łączy w sobie dwie możliwości: biznesową (podział na m...

Stare Wierzchowo (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

155 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
2240 m2
-
15887357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27782701 15887357 Oferta obejmuje 56 500m2 gruntów rolnych, położonych w Starych Kolniach w gminie Popielów (woj. opolskie). W jej skład wchodzą działki o numerach:- 19 R V -1.5600m2Ł IV -900m2W -100m2- 244R IVa -3240m2R IVb -5050m2R V -4910m2- 338R IIIb -3900m2Ł III ...

Stare Kolnie (Opolskie, gm. Popielów)

339 000 PLN

-
-
56500 m2
-