• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 186

15574857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21637043 15574857 Klaudyn, gmina Stare Babice, koło Izabelina - atrakcyjna działka pod budowę osiedla domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej, w otoczeniu natury, niedaleko Puszczy Kampinoskiej i granicy Warszawy.Miejsce fantastyczne na osiedle d...

Stare Babice (Klaudyn) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

3 600 000 PLN (624 zł/m2)

-
-
5765 m2
-
15805652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26313481 15805652 Koczargi Nowe - duża działka inwestycyjna przeznaczona w połowie pod zabudowę zagrodową (siedlisko) położona w pięknej, spokojnej okolicy, zabudowanej domami jednorodzinnymi. W odległości około 8 km od granicy Warszawy i 15 km w linii prostej od cent...

Stare Babice (Koczargi nowe) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

3 975 000 PLN (265 zł/m2)

-
-
15000 m2
-
15805651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26313480 15805651 Koczargi Nowe - duża działka przeznaczona pod zabudowę zagrodową (siedlisko) położona w pięknej, spokojnej okolicy, zabudowanej domami jednorodzinnymi. W odległości około 8 km od granicy Warszawy i 15 km w linii prostej od centrum stolicy. Dojazd do ...

850 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
2829 m2
-
15840898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26786092 15840898 Klaudyn koło Bemowa - Radiowa - atrakcyjna działka pod budowę dużego domu jednorodzinnego dla rodziny szukającej kontaktu z naturą, blisko Kampinoskiego Parku Narodowego i Warszawy, poza zgiełkiem dużego miasta. Działka położona w cichej i malownicze...

Stare Babice (Klaudyn) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 090 000 PLN (938 zł/m2)

-
-
1162 m2
-
15885062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716629 15885062 Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Borzęcin Duży, blisko ulicy Spacerowej, w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka położona w malowniczej okolicy, idealna dla osób szukających spokoju, bliskości natury oraz jednocześnie dogodnego ...

Stare Babice (Borzęcin duży) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

950 000 PLN (278 zł/m2)

-
-
3416 m2
-
15885063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716630 15885063 Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Borzęcin Duży, blisko ulicy Spacerowej, w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka położona w malowniczej okolicy, idealna dla osób szukających spokoju, bliskości natury oraz jednocześnie dogodnego ...

1 120 000 PLN (327 zł/m2)

-
-
3420 m2
-
15865745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27305046 15865745 Działka budowlana 714 m² – Stare Kupiski, 4 km od Łomży.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 714 m², która powstanie z podziału działki nr 4307, położona w miejscowości Stare Kupiski przy ul. Wierzbowej, zaledwie 4 km od centr...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

142 800 PLN

-
-
714 m2
-
15865761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27305018 15865761 Na sprzedaż – dwie działki budowlane w miejscowości Stare Kupiski, ul. PogodnaNa sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1036 m² każda, położone w spokojnej części miejscowości Stare Kupiski, przy ul. Pogodnej – zaledwie 4,5 km od centrum Łomży...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

155 400 PLN

-
-
1036 m2
-
15861239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27199614 15861239 Działka budowlana z warunkami zabudowy – Stare KupiskiMarzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do niezbędnej infrastruktury? Ta działka w Starych Kupiskach to propozycja,...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

95 000 PLN

-
-
617 m2
-
15882591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27669800 15882591 Nieruchomość w miejscowości Koczargi Stare. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren pod zabudowę mieszkaniową, z przeznaczeniem podstawowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i przeznaczeniem uzupełniającym m.i...

Koczargi Stare (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

855 200 PLN

-
-
1069 m2
-
15865022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279652 15865022 **Na sprzedaż wyjątkowy dom Stare Mierzwice (gm. Sarnaki, pow. łosicki)** woj. mazowieckieSzukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć? Gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki, a czas płynie wolniej?Ta oferta jest dla Ciebie. **Dom całoroczny o ch...

Stare Mierzwice (Mazowieckie, gm. Sarnaki)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

6
3
200 m2
2013
15860891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27187121 15860891 Jeżeli szukasz miejsca, gdzie możesz wybudować wymarzony dom dla swojej rodziny, a przy okazji iść nad jezioro albo do lasu w przysłowiowych kapciach, koniecznie zapoznaj się z moją propozycją! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 11...

Stare Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dąbrówno)

159 000 PLN

-
-
1100 m2
-