• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 186

15886571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko z widokiem na jezioro 27761985 15886571 Siedlisko z widokiem na jezioro - Stare Drawsko, gmina CzaplinekTylko u nas! Oferta na wyłączność.Możliwa zamiana z dopłatą na mieszkanie w Czaplinku! Po szczegóły zapraszam do kontaktu telefonicznego. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z dome...

Stare Drawsko (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

895 000 PLN (4 972 zł/m2)

6
2
180 m2
1935
15886696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27764068 15886696 NA SPRZEDAŻ Działka o pow. 1300m2 Skomack Wielki gmina Stare Juchy Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1300m2 położona w sąsiedztwie niewielkiego stawu w okoli jeziora Mleczów...

Stare Juchy (Skomack wielki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

45 000 PLN

-
-
1300 m2
-
15821333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26649980 15821333 Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 100 m², w zabudowie bliźniaczej oddzielonej garażem, posadowiony na działce o powierzchni 513 m², w miejscowości Stare Faszczyce, gmina Błonie, powiat warszawski zachodni, przy ul. Gimnazjalnej....

Stare Faszczyce (Mazowieckie, gm. Błonie)

850 000 PLN (6 391 zł/m2)

5
1
133 m2
2025
15820494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26649958 15820494 Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 146 m², w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 515 m², zlokalizowany przy ul. Gimnazjalnej, w miejscowości Stare Faszczyce, gm. Błonie, pow. warszawski zachodni.Oferta dot...

Stare Faszczyce (Mazowieckie, gm. Błonie)

930 000 PLN (5 254 zł/m2)

3
1
177 m2
2025
15886345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKI BUDOWLANE W MALOWNICZEJ OKOLICY 27754372 15886345 Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Madaje Stare, w gminie Dalików, powiat Poddębice, województwo łódzkie.Nieruchomości zlokalizowane są na płaskim terenie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod zabudowę jednorodzinną. Dla ws...

Madaje Stare (Łódzkie, gm. Dalików)

72 360 PLN (75 zł/m2)

-
-
963 m2
-
15851408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana blisko mazurskiego jeziora.. 27012898 15851408 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, zlokalizowanej w atrakcyjnej części...

Stare Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dąbrówno)

325 000 PLN

-
-
3360 m2
-
15851115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem 27012262 15851115 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej, położonej...

Boksze Stare (Podlaskie, gm. Puńsk)

1 900 000 PLN

-
-
50401 m2
-
15169029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11520339 15169029 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEnklawa Stare Sady to nowoczesne domy jednorodzinne położone w miejscowości Stare Sady, tuż przy jeziorze Tałty, które jest częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Widok na jezioro ciągnie się wzdłuż całej mie...

Stare Sady (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 590 000 PLN (9 876 zł/m2)

5
-
161 m2
2026
15885464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27731036 15885464 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDUŻA DZIAŁKA W CENTRUM – IDEALNA NA DOM, LUB DLA RODZINY, ALBO POD INWESTYCJĘ!Stare Kurowo, ul. SportowaElastyczne i aktualne warunki zabudowy!Całość ok. 4200 m² - ale możesz kupić część, np. 1000 lub 2000...

Stare Kurowo (Stare kurowo) (Lubuskie, gm. Stare Kurowo)

252 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
4200 m2
-
15629932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 22840125 15629932 Na sprzedaż działka budowlana w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, w miejscowości Wojcieszyn. Działka znajduje się w II linii zabudowy, w odległości około 35 m od ulicy Warszawskiej.Idealna lokalizacja pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub...

Stare Babice (Wojcieszyn) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

849 000 PLN (442 zł/m2)

-
-
1923 m2
-
15736201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24868953 15736201 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3 000?mkw., położona w miejscowości Mariew, w gminie Stare Babice – zaledwie 15?km od centrum Warszawy.Działka znajduje się w cichej i urokliwej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz t...

Stare Babice (Mariew) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 050 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15796602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26122538 15796602 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny zlokalizowany w Bliznach Łaszczyńskiego przy ul. Granitowej.Nieruchomość posiada przeznaczenie usługowo-magazynowe, co czyni ją idealnym miejscem pod różnego rodzaju działalność komercyjną, logistyc...

Stare Babice (Blizne łaszczyńskiego) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

3 050 000 PLN (1 525 zł/m2)

-
-
2000 m2
-