• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 125

15742749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24998150 15742749 Świetna oferta ! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta.Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 44 m2, usytuowanego na parterze niskiego bloku z windą. Na powierzchnię 4...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

352 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
44 m2
2026
15742778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24998151 15742778 Świetna oferta ! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta.Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44, 20 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą. Na powierzchnię ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

331 500 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
44.2 m2
2027
13931109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2240183 13931109 Na sprzedaż nieruchomość położona w bliskiej odległości od Stargardu. Obiekty magazynowo-produkcyjne o łącznej powierzchni ok. 1700m2, oraz 300m2 biur. Działka 6000m2. Obiekty obecnie są wynajmowane z bardzo dobrą stopą zwrotu. Uzbrojenie-energia ele...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

3 650 000 PLN (1 825 zł/m2)

1
-
2000 m2
-
15711509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24402782 15711509 Spokój, przestrzeń i prywatność. Dom wolno stojący dla Ciebie na pięknie zagospodarowanej działce 3.340 m2 dom z ogrodem, altaną, domkiem dla dzieci, garażem na 2 samochody. Pomieszczenie na narzędzia ogrodowe i rowery, nad garażem pomieszczenie stry...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 800 000 PLN (6 000 zł/m2)

6
2
300 m2
-
15774872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25659768 15774872 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m² położone na II piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Stargardu. Nieruchomość idealna dla osób szukających mieszkania do odświeżenia lub niewielkiego remontu – daje duże możliwości aranżacyjne.Uk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

295 000 PLN (6 860 zł/m2)

2
1
43 m2
1971
15748060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25105236 15748060 Zielona Dolina – Nowoczesny dom w spokojnej części Stargardu Zamieszkaj w inwestycji Zielona Dolina – nowoczesnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, położonym w spokojnej i cichej dzielnicy Stargardu, z doskonałym dostępem do infrastruktury. Dojaz...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

618 760 PLN (6 975 zł/m2)

4
1
88.71 m2
2025
15746872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089254 15746872 Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,87 m² - Osiedle Pyrzyckie.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73,87 m², położonego na pierwszym piętrze w zadbanym budynku na ...

Stargard, Jana Lechonia

499 000 PLN (6 755 zł/m2)

3
1
73.87 m2
1990
15723048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24629856 15723048 Na sprzedaż – Kawalerka w Stargardzie, powierzchni 27,36m2 w sercu Starego Miasta. Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na 3. piętrze w klimatycznej części Starego Miasta. Parametry nieruchomości: Powierzchnia: 27,36 m² Układ: pokój,...

Stargard, Kazimierza Wielkiego

233 000 PLN (8 516 zł/m2)

1
1
27.36 m2
1970
15560492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21328245 15560492 Ofertą jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 41,64m2.Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na Os. Zachód.W skład mieszkania wchodzą:- pokój dzienny z wyjściem na balkon- sypialnia- oddzielna ku...

Stargard, Osiedle Zachód

360 000 PLN (8 646 zł/m2)

2
1
41.64 m2
1973
15605835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22313793 15605835 Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę.TO JUŻ KOLEJNY ETAP ROZBUDOWY OSIEDLA PRZY ULICY NADBRZEŻNEJ!JUŻ PIERWSI MIESZKAŃCY CIESZĄ SIĘ SWOIM WYMARZONYM DOMEM.BEZ PODATKU PCC 2%BEZ PROWIZJI DO BIURAK...

Stargard, Nadbrzeżna

710 536 PLN (5 380 zł/m2)

4
2
132.07 m2
2025
15647468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23232043 15647468 W samym sercu Stargardu Szczecińskiego, przy prestiżowej ulicy Bolesława Chrobrego 25, znajduje się wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 3 482 m², stanowiąca użytkowanie wieczyste gruntu (działka nr 155). Na tej przestronnej, regularnej dzia...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

3 500 000 PLN (3 497 zł/m2)

1
-
1000.9 m2
-
15785031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25865472 15785031 Zapraszam do zakupu mieszkańa , dwa pokoje na parterze z balkonem, o powierzchni 45,3m2 w super lokalizacji gdzie w pobliżu szkoła , przedszkole ,place zabaw przychodnia , sklepy .Lokalizacja :-Os.Chopena Czynsz administracyjny ok 550zł (w zależnoś...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

359 500 PLN (7 936 zł/m2)

2
1
45.3 m2
1980