• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 125

15344427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16357039 15344427 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Komfortowy i nowoczesny dom wolnostojący posadowiony ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce położony w Stargardzie. Znakomita lokalizacja; willowa dzielnica i spokojna uliczka z dobrym dojazdem do cen...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 850 000 PLN (5 393 zł/m2)

6
2
343.03 m2
2018
15441678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18637229 15441678 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, słonecznego mieszkania, położonego na 4 piętrze na Osiedlu Letnim w Stargardzie.Na powierzchnię użytkową 73,90m2 składają się:- salon z wyjściem na balkon (ok.6m2 )- 3 sypialnie- kuchnia...

Stargard, Pogodna

520 000 PLN (7 027 zł/m2)

4
1
74 m2
1986
15487593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19673862 15487593 Na sprzedaż hala produkcyjna z biurami oraz zapleczem socjalnym, położona w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii w StargardzieW skład nieruchomości wchodzi:- hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 3.112 m2- pomieszczenia socjalne 265 m2- biu...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 000 000 PLN (4 006 zł/m2)

1
-
3744.7 m2
2014
15862071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27221957 15862071 Na sprzedaż działki budowlane położone w Stargardzie przy nowej ul. BursztynowejDoskonała lokalizacja – nieruchomość znajduje się w odległości ok. 20 km od Maszewa oraz ok. 40 km od Szczecina, co zapewnia wygodny dojazd zarówno do miasta, jak i w kie...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

212 000 PLN

-
-
867 m2
-
15877494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570773 15877494 Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1976 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Stargardu. Podstawowe informacje: Forma własności: pełna własnoś...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

379 000 PLN (6 749 zł/m2)

3
1
56.16 m2
1976
15845835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26870403 15845835 Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu położona w Stargardzie zabudowana dwoma budynkami. 1. Budynek biurowo-socjalno-magazynowy o powierzchni użytkowej 421,8 m kw. składający się z 12 pomieszczeń socjalno-biurowych, dwóch toalet, szatni z pryszni...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

790 000 PLN (1 176 zł/m2)

1
-
672 m2
-
15856227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27086829 15856227 Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m², z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą oraz miejscami parkingowymi w garażu podziemnym....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

599 000 PLN (8 140 zł/m2)

3
-
73.59 m2
2008
13930997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2240072 13930997 Na sprzedaż nieruchomość położona w bliskiej odległości od Stargardu. Obiekty magazynowo-produkcyjne o łącznej powierzchni ok. 1700m2, oraz 300m2 biur. Działka 6000m2. Obiekty obecnie są wynajmowane z bardzo dobrą stopą zwrotu. Uzbrojenie-energia ele...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

3 650 000 PLN (1 825 zł/m2)

1
-
2000 m2
-
15877461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570342 15877461 Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Kasztelańskiej , o powierzchni 100,48 m² z tarasem!Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z windą oraz miejscami parkingowymi w garażu podziemnym.Budynek...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

849 000 PLN (8 452 zł/m2)

3
2
100.45 m2
2020
15876998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27560250 15876998 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 164 m², zlokalizowany w Stargardzie przy al. Żołnierza. Cena brutto: 1.414.500 zł.Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych ulic miasta, co zapewnia dobrą widoczność...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 414 500 PLN (8 625 zł/m2)

1
-
164 m2
1990
15506891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20090415 15506891 3 pokojeStargard CentrumZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Ekspozycja okien południowy-wschód. Powierzchnia mieszkania wynosi ponad 60 m2 i s...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

395 000 PLN (6 133 zł/m2)

3
1
64.41 m2
1950
15635520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22943936 15635520 Luksusowy apartament w otulinie dwóch parków w samym centrum Stargardu. Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 122m2 usytuowanego na drugim piętrze budynku trzypiętrowego z windą. Mieszkanie skład się z przestronnego salonu z aneksem kuc...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 200 000 PLN (9 836 zł/m2)

4
1
122 m2
2010