• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 125

15541045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20852657 15541045 Obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni 827 m2 składający się z dwóch hal produkcyjnych o powierzchniach 240m 2 i 320m 2 wraz z zapleczem socjalnym. Obiekt położony w Stargardzkim Parku Przemysłowym, może być wykorzystana na każdą działalnoś...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 390 000 PLN (1 681 zł/m2)

1
-
827 m2
-
15841785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798131 15841785 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, słonecznego mieszkania, położonego na 4 piętrze na Osiedlu Letnim w Stargardzie.Na powierzchnię użytkową 73,90m2 składają się:- salon z wyjściem na balkon (ok.6m2 )- 3 sypialnie- kuchnia...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

520 000 PLN (7 027 zł/m2)

4
-
74 m2
1986
15848530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26942464 15848530 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Południk w Stargardzie.Wykończony wysokiej klasy materiałami, dwu poziomowy, z garażem w bryle i dużym ogrodem.Na powierzchnię 140 m2 składają się na parterze:-salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

899 000 PLN (6 432 zł/m2)

4
1
139.77 m2
2012
15796825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26132243 15796825 Mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Sienkiewicza. Lokal mieszkalny o powierzchni 57,08 m kw. składający się z salonu, osobnej kuchni, łazienki połączonej z WC oraz sypialni. Do mieszkania przynależy p...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

350 000 PLN (6 132 zł/m2)

2
1
57.08 m2
-
15706750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24307887 15706750 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy al. Żołnierza w Stargardzie.Jest to wyjątkowa i nietuzinkowa propozycja ze względu na ciekawy rozkład mieszkania, lokaliza...

Stargard, Aleja Żołnierza

599 000 PLN (8 796 zł/m2)

3
1
68.1 m2
1990
15753580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25199374 15753580 Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż słoneczne 1 pokojowe mieszkanie na 2-gim piętrze w niskim bloku na dzielnicy Stargard Kluczewo o powierzchni użytkowej 27,55 m2.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w Stargardzie na ulicy Czesława Wit...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN (6 715 zł/m2)

1
1
27.55 m2
1960
15799469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26188722 15799469 Marzysz o budowie domu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do udogodnień miasta? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1200 m² na obrzeżach Stargardu to idealne miejsce dla Ciebie!Kluczowe Atuty:Duża powierzchnia (1200 m...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

119 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15757382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25299534 15757382 Mieszkanie na sprzedaż - Stargard, Przedmieście BarnimowskieCena: 400 000 PLNPowierzchnia: 41,2 m²Liczba pokoi: 2 plus balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe za dodatkową opłatą Piętro: 23Stan mieszkania: Bardzo dobryKuchnia: Aneks kuchenn...

Stargard (Przedmieście Barnimowskie), Gdyńska

400 000 PLN (9 709 zł/m2)

2
1
41.2 m2
2021
15763594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25430006 15763594 Oferta Inwestycyjna - Obiekt Cukierni w Centrum Stargardu - funkcjonująca firma z wyposażeniem na sprzedaż!Na sprzedaż oferowany jest obiekt użytkowy o powierzchni całkowitej ok. **600 m²** wraz z funkcjonującą od 1995 roku cukiernią **Michael**, zlo...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

3 200 000 PLN (5 818 zł/m2)

1
-
550 m2
1999
15761380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25381587 15761380 Stargard ul. Bornholmska – Działka Budowlana 2781 m² - PUM do ok. 2000 m²Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną – działkę budowlaną o powierzchni 2781 m², położoną w rejonie Parku Przemysłowego w Stargardzie. To teren z ogromnym potencjałem dla ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

977 000 PLN (351 zł/m2)

-
-
2781 m2
-
15815412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588655 15815412 Sprzedam mieszkanie – Żabów, 39 m², pierwsze piętroNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w miejscowości Żabów, w 2-piętrowym bloku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Pełna własność.Układ pomieszczeń:-2 ustawne pokoje-Kuchnia-Prz...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

139 000 PLN (3 564 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15635532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22944221 15635532 Luksusowy apartament w otulinie dwóch parków w samym centrum Stargardu. Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 122m2 usytuowanego na drugim piętrze budynku trzypiętrowego z windą. Mieszkanie skład się z przestronnego salonu z aneksem kuc...

Stargard, Hetmana Stefana Czarnieckiego

1 200 000 PLN (9 836 zł/m2)

4
1
122 m2
2010