• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 125

15561900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21366527 15561900 GOTOWIEC INWESTYCYJNY-GOTOWE KWATERY PRACOWNICZE!! Świetna oferta ! Na sprzedaż działający biznes . Kwatery pracownicze mieszczące się w Stargardzie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, Obiekt składa się z 11 osobnych pokoi.- 6 pokoi o powierzchni 4...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

2 500 000 PLN (5 040 zł/m2)

12
8
496 m2
2001
15886482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27758526 15886482 Na sprzedaż niepowtarzalny dom, który od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i harmonii. Wybudowany w 1975 roku z myślą o rodzinie i codziennym komforcie, przez lata był pielęgnowany z ogromną dbałością – to miejsce, w którym naprawdę czuć histori...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 150 000 PLN (4 259 zł/m2)

6
3
270 m2
1975
15882778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673343 15882778 Nowoczesne 3 pokoje w sercu Stargardu gotowe do zamieszkania os. Starco Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o po...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

599 000 PLN (11 546 zł/m2)

3
1
51.88 m2
2024
15883542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675231 15883542 Dwupoziomowe mieszkanie 88,20 m² balkon nowe budownictwo ul. Pierwszej Brygady, Stargard Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i komfort podobny do domu, a jednocześnie pozwala cieszyć się wygodą życia w mieście? Ta oferta może być i...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

699 000 PLN (7 925 zł/m2)

3
2
88.2 m2
2023
15882947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27673374 15882947 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana w Stargardzie przy ul. Wojska Polskiego, jednej z głównych i najbardziej rozpoznawalnych ulic miasta. Nieruchomość idealnie nadaje się pod zabudowę wielorodzinną z przeznaczeniem na mieszkania...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

799 000 PLN

-
-
1806 m2
-
15831337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26691894 15831337 Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Ogrody Łukasiewicza 76,6 m² Na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie położone na nowym, cenionym osiedlu Ogrody Łukasiewicza w Stargardzie. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

780 000 PLN (10 183 zł/m2)

4
1
76.6 m2
2025
15882986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673452 15882986 Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla osób ceniących wygodę oraz spokojną okolicę.ZAPRASZAM DO REZERWACJI KOLEJNEGO ETAPU! TERMIN WIOSNA 2027 Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim o powierzchni 122,5 m2 - powierzch...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

799 000 PLN (6 522 zł/m2)

5
2
122.5 m2
2025
15763567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25429749 15763567 Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 120,47 m², położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Stargardu.Lokal dotychczas pełnił funkcję salonu kosmetyczno-fryzjerskiego, dzięki czemu świetnie nadaje się zarówno na cele mieszka...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

635 000 PLN (5 273 zł/m2)

4
1
120.42 m2
1940
15823529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26620728 15823529 Na sprzedaż bardzo słoneczna kawalerka położona w atrakcyjnej lokalizacji na Starym Mieście.Mieszkanie doskonale doświetlone, z dużym potencjałem aranżacyjnym.Nieruchomość ma powierzchnie 26m2 i składa się z:- dużego pokoju z wnęką na łóżko z balkone...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

220 000 PLN (8 462 zł/m2)

1
1
26 m2
1976
15831067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26685962 15831067 Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku. Gotowe do zamieszkania - nie wymaga nakładów finansowych. Układ mieszkania:• salon jasny i przestronny, idealny do codziennego wypoczynku• o...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

425 000 PLN (8 164 zł/m2)

2
1
52.06 m2
-
15734578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24836152 15734578 54,61 m² 1 piętro kameralny, 2-piętrowy budynek gotowe do wprowadzeniaSzukasz mieszkania, do którego wejdziesz i od razu poczujesz: to jest moje miejsce?Tu nie ma remontów, kurzu i niekończących się decyzji.Jest za to spokój, światło i przestrzeń,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

355 000 PLN (6 574 zł/m2)

2
1
54 m2
1974
15657832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23430493 15657832 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, wykończony w 2024 roku z wysokiej jakości materiałów. To doskonała propozycja dla osób, które cenią komfort, jasne wnętrza i przemyślane rozwiązania na co dzień. Dom jest gotowy do zamieszkania wystarczy wnieść...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

939 000 PLN (6 260 zł/m2)

4
2
150 m2
2024