• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Warszewo

Znalezionych ofert: 65

15883411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675188 15883411 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina – na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy spokój natury z pełną infrastrukturą miejską: blisko lasów Puszczy Wkr...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (9 655 zł/m2)

3
1
77.58 m2
2007
15271990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14356925 15271990 Do sprzedania dom zlokalizowany na Warszewie. Powierzchnia domu około 140 m2. składa się na nią: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 7 pokoi, 2 łazienki i osobna toaleta. Dom położony na działce 688 m2.PARTER:- przestronny salon z częścią wypoczynk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (9 938 zł/m2)

7
2
160 m2
2004
15558891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21265404 15558891 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Oferta dużego mieszkania na Warszewie do własnej aranżacji z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie o powierzchni ok. 89m2 w stanie deweloperskim, z możliwością adaptacji strychu o powi...

Szczecin (Warszewo), Gwiazdy Polarnej

849 000 PLN (9 523 zł/m2)

4
2
89.15 m2
2024
15802317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26263007 15802317 Wyjątkowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie z tarasem!Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort życia blisko natury z wygodą szybkiego dojazdu do centrum – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie ...

Szczecin (Warszewo), Duńska

639 000 PLN (13 279 zł/m2)

2
1
48.12 m2
2012
15883478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675126 15883478 Zapraszamy na prezentację przestronnego dwupokojowego lokalu o powierzchni 49,55 m², położonego na popularnym Warszewie. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i bardzo funkcjonalne, idealne zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję. Mieszkanie: ...

Szczecin (Warszewo), Limby

499 000 PLN (10 071 zł/m2)

2
1
49.55 m2
2018
15758768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25330102 15758768 Na sprzedaż mieszkanie na Warszewie-luksusowe osiedle Garden House Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Mamy do zaoferowania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Garden House na szcz...

Szczecin (Warszewo), Szczecińska

790 000 PLN (10 167 zł/m2)

3
1
77.7 m2
2008
15626215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22737559 15626215 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach.Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy.Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec.Powierzchnia mieszkania to 70m2, na nią składają się dwie sypialnie, salon z balk...

Szczecin (Warszewo), Duńska

795 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
1
68.79 m2
2006
15633611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22898580 15633611 Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 1148m2. w prestiżowej dzielnicy Szczecina. Działka jest w kształcie prostokąta. Ma ona bardzo kameralne usytuowanie zapewniając właścicielom intymność. Dojazd drogą częściowo utwardzoną. Na terenie obow...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 905 680 PLN (1 660 zł/m2)

-
-
1148 m2
-
15883237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674788 15883237 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone na Warszewie blisko Puszczy Wkrzańskiej. Nowoczesne osiedle składające się tylko z nowych i niskich budynków. W pobliżu Żabka, Biedronka,...

Szczecin (Warszewo), Jaworzynki

599 000 PLN (11 084 zł/m2)

2
1
54.04 m2
2011
15883248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674800 15883248 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem – Szczecin, Warszewo.Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,29 m², położone na parterze kameralnego budynku z 2006 roku, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina – W...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (11 261 zł/m2)

3
1
68.29 m2
2006
15883131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673533 15883131 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z duszą – wysoki standard, duża przestrzeń i gotowy model inwestycyjny.Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze, które łączy przestronność z przytulnym klimatem poddasza oraz wysoki standard wy...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

715 000 PLN (11 349 zł/m2)

4
1
63 m2
2012
15883073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673642 15883073 Garaż na Warszewie w podpiwniczeniu budynku blisko ulicy Duńskiej i Złotowskiej. W budynku z cegły z roku 2000. Brama wjazdowa do wszystkich garaży. Prąd bez ograniczeń. Wjazd do garażu brama uchylną, nie jest to miejsce w hali garażowej, tylko zamyk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

120 000 PLN (7 453 zł/m2)

1
-
16.1 m2
2000