• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Warszewo

Znalezionych ofert: 65

15883011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673228 15883011 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z 2010r., położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszewa- w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, tuż przy Puszczy Wkrzańskiej.- Powierzchnia użytkowa 199m2( całkowita 250m2).- Duża powierzchnia...

Szczecin (Warszewo), Filipinek

2 299 000 PLN (920 zł/m2)

6
3
2500 m2
2010
15882790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673368 15882790 Zapraszam do zakupu pięknie urządzonego mieszkania na Warszewie!Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Duńskiej, w cichym miejscu. Z dala od hałaśliwej głównej ulicy, a zarazem blisko do całej infrastrukturu niezbędnej do życia.Usytuowanie na parterz...

Szczecin (Warszewo), Duńska

680 000 PLN (13 255 zł/m2)

3
1
51.3 m2
2000
15882730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673217 15882730 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie idealne dla rodziny.LOKALIZACJAZielone, dobrze rozplanowane osiedle na Warszewie.W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia, punkty użyteczności publicznej.Do Centrum 4,5 km. Dobra komuni...

Szczecin (Warszewo), Duńska

949 000 PLN (10 515 zł/m2)

4
2
90.25 m2
2009
15503224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19994617 15503224 Do sprzedaży przestronny 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament znajdujący się w 4-lokalowym budynku wybudowanym w 2003r., położonym w drugiej linii zabudowy w dzielnicy Warszewo. Na I poziomie znajdują się:- przestronny salon o pow. ponad 40m2, z wyjśc...

Szczecin (Warszewo), Duńska

1 590 000 PLN (10 930 zł/m2)

4
1
145.47 m2
2003
15780531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25805327 15780531 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą kameralnego osiedla w sercu dzielnicy Osów w Szczecinie – projekt skrojony z myślą o rodzinach i osobach ceniących komfort, funkcjonalność i nowoczesny styl życia.Kluczowe informacje: 12 lokali mieszkaln...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN (10 494 zł/m2)

4
2
81 m2
2025
15882614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27671262 15882614 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania bez skosów o powierzchni całkowitej ~ 87,43 m², położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże Warszewo Szczecin, znajdującego się w nowym budynku, wybudowanym w 2021 r. na trzec...

Szczecin (Warszewo), Duńska

1 145 000 PLN (13 096 zł/m2)

4
1
87.43 m2
2021
15619036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22576338 15619036 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie w topowej lokalizacji na Warszewie, na kameralnym osiedlu budynków wielorodzinnych o niskiej, 2 piętrowej zabudowie. Mieszkanie położone na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 45,3 m2, całkowitej o...

Szczecin (Warszewo), Kalinowa

559 000 PLN (12 340 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2009
15156200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11148316 15156200 Prestiżowe osiedle Warszewo w bliskiej okolicy Puszczy Wkrzańskiej, świetnie przystosowane dla mieszkańców.Usytuowane przy Parku sportowo rekreacyjnym (ścieżki rowerowo-spacerowe, zamknięte boisko do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenisa...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 795 500 PLN (15 672 zł/m2)

4
2
114.57 m2
2022
15841797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26798135 15841797 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach.Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy.Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec.Powierzchnia mieszkania to 70m2, na nią składają się dwie sypialnie, salon z balk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
1
68.79 m2
2006
15845127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26851786 15845127 Ekskluzywny apartament w sercu Warszewa.Wykończony w luksusowym stylu. Gotowy do wprowadzenia.Mieszkanie zostało zaprojektowane z ogromną starannością i dbałością o szczegóły.Na jego powierzchnię składają się:duży przestronny salon połączony z aneks...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 605 500 PLN (19 558 zł/m2)

3
2
82.09 m2
2022
15740924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24961478 15740924 Na sprzedaż oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m², zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Krasińskiego (róg Duńskiej)Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku oddanego do użytku w 2002 roku i jest w pełni gotowy do wprowadzen...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

3
1
55 m2
1998
15779413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25775372 15779413 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane na parterze niskiego budynku z 2014 r. w dzielnicy Warszewo.Na powierzchnię mieszkania o pow. ok. 72m2 składają się:komfortowy salon o pow. 22,69 m2otwarta kuchnia o pow. ...

Szczecin (Warszewo), Jaworzynki

810 000 PLN (11 319 zł/m2)

3
1
71.56 m2
2014