• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 84

15815592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645113 15815592 Nieruchomość z ogromnym potencjałem na działce o pow.989m2 przy ul.Kcyńskiej w Bydgoszczy. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej , teren zabudowy usługowej B7.MN-U. Nieruchomość podpiwniczona, podwyższona o strych, parter: pomieszczenie 59m...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

890 000 PLN (3 904 zł/m2)

4
-
228 m2
-
15824521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650046 15824521 Nieruchomość inwestycyjna – 3,75 ha 2 domy 3 stawy granica lasu BydgoszczCena: 13 000 000 zł Na sprzedaż nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-inwestycyjnym, położona w granicach administracyjnych miasta Bydgoszczy, w bezpośrednim sąsiedztwi...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

13 000 000 PLN (347 zł/m2)

11
-
37469 m2
2018
15606253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
15,5% ROI, Willa Sielanka, wynajęta, długa umowa 22324455 15606253 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu willi inwestycyjnej na bydgoskiej Sielance w dzielnicy willowej.Kamienica zlokalizowana jest przy ulicy Mikołaja Kopernika nieopodal akademii muzycznej w Bydgoszczy. Budynek posadowiony jest na działce...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 800 000 PLN (8 000 zł/m2)

12
5
600 m2
1905
15869189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402996 15869189 NOWA ATRAKCYJNA CENA Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny parterowy dom w cichej i spokojnej okolicy w Bydgoszczy Na sprzedaż parterowy wolnostojący dom w cichej i spokojnej okolicy na Łęgnowie Dom o powierzchni 150 m2 położony na dzi...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (4 333 zł/m2)

4
-
150 m2
-
15840558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SZWEDEROWO Dom wolnostojący + domek gospodarczy 26777899 15840558 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!!  TYLKO W BIURZE HORYZONT Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość znajdująca się na os. SZWEDEROWO.Dom wolnostojący typu klocek o powierzchni całkowitej ok 240m2, użytkowej ok 150m2. Dom piętrowy, w całości podpiwniczony, ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 090 000 PLN (7 267 zł/m2)

5
2
150 m2
-
15840670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Bydgoszczy, Jachcice – spokój zieleń i ogród 26783269 15840670 Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bydgoszczy - na osiedlu Jachcice, przy ul. Saperów. To idealna propozycja dla osób, które szukają własnej przestrzeni z ogródkiem, a je...

Bydgoszcz (Jachcice) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

689 000 PLN (7 656 zł/m2)

3
1
90 m2
1970
15863291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miedzyń Dom/Bliźniak 4 pokoje działka 335m2 27242309 15863291 OFERTA  NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI HORYZONT!!!!Prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną Nieruchomość na Górnym Miedzyniu to idealna propozycja dla osób, które szukają przestronnego domu do własnej aranżacji, w dogodnej lokalizacji z ł...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

779 000 PLN (4 869 zł/m2)

4
2
160 m2
1984
15744190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Bliźniak os. Piaski 25037699 15744190 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej i cenionej dzielnicy Bydgoszczy - os. Piaski. Nieruchomość o powierzchni 135m2, garaż jednostanowiskowy w bryle budynku, działka o powierzchni 250m². Dom w stani...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

825 000 PLN (6 111 zł/m2)

4
2
135 m2
2025
15672360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący - Miedzyń 23691895 15672360 OFERTA W PEPPER HOUSE!!!DOM WOLNOSTOJĄCY - MIEDZYŃ!!!ATUTY:- Dom wolnostojący- 290m2!- Duża działka 554m2- Dwustanowiskowy garaż w bryle budynku!- Media z sieci miejskiej!- Bliskość lasu!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. blisko 300m...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

899 000 PLN (3 100 zł/m2)

6
-
290 m2
1992
15812120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom - 6 pokoi z dodatkowym budynkiem 26466087 15812120 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! NIE SZUKAJ DALEJ!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wygodnego i przestronnego domu znajdującego się na osiedlu Piaski w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest w pięknej, spokojnej okolicy. Dom o całkowitej powierz...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 049 000 PLN (4 050 zł/m2)

6
2
259 m2
1975
15814243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica top lokalizacja, Gdańska, bez lokatorów 26638451 15814243 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kamienicy przy głównej arterii miasta.Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Gdańskiej w samym centrum Bydgoszczy. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 515m2..Kamienica jest idealnym p...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 750 000 PLN (4 044 zł/m2)

12
-
680 m2
1887
15856683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27100551 15856683 Dom z potencjałem na sprzedaż - Osowa Góra, Bydgoszcz Na sprzedaż dom jednorodzinny typu „klocek” położony w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy - na Osowej Górze. Nieruchomość przeznaczona jest do remontu, co daje ogromne mo...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

649 000 PLN (5 408 zł/m2)

4
-
120 m2
-