• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 92

15858082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowy dom w otulinie lasu 27138377 15858082 Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 172 m², zrealizowanego w standardzie deweloperskim, z dbałością o każdy szczegół i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Nieruch...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

960 000 PLN (5 581 zł/m2)

4
2
172 m2
2025
15663195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23513141 15663195 Wolnostojący dom na działce 700 m2 w Białej Górze nad Pilicą koło Warki. Piętrowy budynek całkowicie podpiwniczony ze strychem.Na parterze salon z wyjściem na duży taras, kuchnia z jadalnią, przedpokój i WC.Na piętrze trzy sypialnie i łazienka. W piw...

Biała Góra (Mazowieckie, gm. Stromiec)

449 900 PLN (2 307 zł/m2)

4
1
195 m2
2006
15868154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27366878 15868154 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 1998 roku, położony w samym sercu Czarnej Góry – jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości turystycznych na Podhalu.To doskonała propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego nieruchomośc...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

1 790 000 PLN (5 967 zł/m2)

7
-
300 m2
1998
15548577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20915990 15548577 Sprzedajemy nietuzinkowy dom w podtarnowskiej miejscowości Zbylitowska Góra, koło Tarnowa.Dom można po niewielkiej adaptacji przygotować na wynajem lub sprzedaż 2 niezależnych mieszkań o powierzchni ok. 90 m2 każde.W suterynach budynku na parterz...

Zbylitowska Góra (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 100 000 PLN (6 111 zł/m2)

5
2
180 m2
2005
14824585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26916 14824585 Dom w cichej okolicy, dobrze skomunikowany z Łodzią i Warszawą, blisko stacja PKP i szkoła podstaw. Jeżeli pragniesz kupić tani dom w stanie surowym, w cichej okolicy, dobrze skomunikowany z Łodzią i Warszawą - to jest to oferta dla Ciebie. Nierucho...

Winna Góra (Łódzkie, gm. Słupia)

170 000 PLN (1 545 zł/m2)

4
1
110 m2
1990
15863565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27252200 15863565 Do sprzedania !Dom o powierzchni 176,96 m², na działce o powierzchni 865 m²,Parter:Przestronny salon (31,9 m²) z wyjściem na taras oraz ogródJadalnia z otwartą kuchnią (11,4 m²)WC (1,8 m²)Hol z klatką schodową (10,5 m²)Kotłownia (13 m²)Wiatrołap (6,3...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 850 000 PLN (10 511 zł/m2)

4
2
176 m2
2024
15862484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27229127 15862484 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPROMOCJA ŚWIĄTECZNA OGRANICZONA W CZASIE!Przedstawiam Państwu nowoczesne, nowe, 3-pokojowe domki - 44 m²każdy - inwestycja Morska Przystań, 15 min pieszo do plaży w miejscowości Jastrzębia Góra.Do wyboru posiadam...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

519 999 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
44 m2
2025
15833669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26721153 15833669 **DOM NA SPRZEDAŻ CIEPLICE** **Cena: 1 299 000 zł** **Powierzchnia domu: 166 m² w tym niezależna kawalerka która pełnić funkcję mieszkania dla seniora, dorastającego dziecka, gabinetu lub **dochodu pasywnego z najmu krótkoterminowego plus 23 m² ga...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 299 000 PLN (6 873 zł/m2)

4
2
189 m2
2000
15740306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24949908 15740306 Na sprzedaż dom jednorodzinny z potencjałem Jelenia Góra Gratis dla kupującego: projekt architektoniczny wedle życzeń!W cenie domu otrzymujesz pełne wsparcie architekta z uprawnieniami projekt elewacji i aranżacji wnętrz o wartości ok. 40 000 zł. ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

810 000 PLN (4 050 zł/m2)

7
1
200 m2
1969
14899454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4267267 14899454 Doskonała inwestycja w najstarszym w naszym kraju uzdrowisku - Cieplice!!! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej willi położonej w samym sercu Cieplic.Nieruchomość posiada 14 pokoi z łazienkami, kuchnie oraz jadalnię dla goś...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

4 700 000 PLN (6 483 zł/m2)

12
1
725 m2
1909
15239309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551242 15239309 Oferujemy do sprzedaży nowy dom wolnostojący znajdujący się w gm. Skierniewice ok. 7 km do Centrum Skierniewic. Dom w kierunku Rawy Maz. Materiał, z którego dom jest wybudowany to pustak, ocieplony styropianem 15`. Wykonana jest elewacja i poma...

Dębowa Góra (Łódzkie, gm. Skierniewice)

950 000 PLN (6 419 zł/m2)

3
-
148 m2
2017
15588880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21946008 15588880 ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

699 000 PLN (5 592 zł/m2)

5
2
125 m2
2022