• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15814306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671075 15814306 Dom wolno stojący całoroczny położony na Rodzinnych Ogrodach Działkowych. Powierzchnia domy 70 m2, działka 440 m2 (działka nie jest własnością a dzierżawą od ROD). Opłata roczna za dzierżawę gruntu wynosi 1000 zł. rocznie i opłaty za media: woda i p...

Szczecin (Arkońskie-niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

389 000 PLN (5 557 zł/m2)

2
-
70 m2
2018
15882808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673404 15882808 Na sprzedaż przestronny, środkowy dom szeregowy o powierzchni całkowitej 189,78 m² (w tym garaż 15,8 m²), usytuowany na działce 265 m² na zielonym i spokojnym osiedlu Bukowo. To idealna propozycja dla osób, które szukają domu funkcjonalnego, ekonomic...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 395 000 PLN (7 351 zł/m2)

6
2
189.78 m2
1934
15466731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 19197089 15466731 Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, Szczecin Pomorzany. Dom położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym z bramą wjazdową na pilota terenie.Istnieje możliwość cumowania łodzi przy pomoście. Na...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (4 143 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15488174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19690843 15488174 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na Pogodnie, z własnym przygotowanym ogródkiem (spora ilość nasadzeń) i wolnostojącym dwustanowiskowym garażem z automatyczną bramą. -- Dom szeregowy o powierzchni 130 m2.-- Działka o powierzchni 308 ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 390 000 PLN (10 692 zł/m2)

6
2
130 m2
1930
15325643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15850890 15325643 Nowa inwestycja na Gumieńcach, w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment.Nieruchomość o powierzchni 166,51 m2 i dodatkowo poddasze, posadowiona na działce o pow.402 ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 799 000 PLN (10 804 zł/m2)

4
1
166.51 m2
2023
15325655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15850891 15325655 Nowa inwestycja na Gumieńcach, w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - środkowy segment.Nieruchomość o powierzchni 139 m2 i dodatkowo poddasze, posadowiona na działce o pow.178 m2...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2023
15472984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19350772 15472984 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący z potencjałem po dużym remoncie w dzielnicy Szczecin Dąbie. Zaciszne miejsce, blisko komunikacja, sklepy, szkoły, PKP, sprawny dojazd do autostrady. Posiada trzy wejścia (dwa aktywne), trzy łazienki, dwie kuchnie...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (9 758 zł/m2)

6
1
102.38 m2
1930
15605232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22301504 15605232 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży domu wolno stojącego w szczecińskiej dzielnicy Wielgowo.Nieruchomość została rozbudowana w latach 200506 i jest doskonała zarówno dla rodziny jedno jak i wielopokoleniowej. Całość postawiona ...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (7 795 zł/m2)

5
2
127 m2
2005
15367325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16947947 15367325 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego na skraju osiedla Dąbie, Prawobrzeże.OFERTANa sprzedaż 3-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 348 mkw, a użytkowej 288 mkw. Stoi na działce o powierzchni 1984 mkw....

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 390 000 PLN (4 818 zł/m2)

6
2
288.5 m2
1990
15883691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675411 15883691 Na sprzedaż 4-lokalowy dom w trakcie remontu i wykończenia – idealny pod wynajem pracowniczyOferuję na sprzedaż 4-lokalowy dom w trakcie remontu i wykończenia, który stanowi doskonałą inwestycję pod wynajem pracowniczy. Budynek wyposażony jest w nowe...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (2 749 zł/m2)

9
4
360.07 m2
1930
15883703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675422 15883703 Na sprzedaż dom wolnostojący w urokliwym miejscu, przy Parku Łyczywków, Pogodno, Szczecin Powierzchnia: 109 m² Działka: 429 m² Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w prestiżowej lokalizacji na szczecińskim Pog...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 399 000 PLN (22 009 zł/m2)

7
2
109 m2
1960
15883643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675363 15883643 Wielgowo, Powierzchnia działki: 1807 m2Komfortowy DOM jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym zlokalizowany przy lesie z pełnowymiarowym kortem tenisowym. Budynek na rzucie w kształcie litery H. Dach kopertowy dwudzielny.Garaż d...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 380 000 PLN (3 345 zł/m2)

4
3
412.5 m2
2009