• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15883043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673579 15883043 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Dom wolnostojący położony w Dąbiu, posadowiony na atrakcyjnej działce której dodatkowo znajdują się duży murowany garaż i budynek gospodarczy. Dogodna lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd do centrum Szcz...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (4 793 zł/m2)

6
2
198 m2
1980
15883173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673592 15883173 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Dąbiu idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej.Duży i wygodny dom stworzony dla rodziny z dziećmi pragnącej mieszkać w mieście lub do prowadzenia działalności gospodarczej o wielu p...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (6 524 zł/m2)

6
2
243.7 m2
2007
15147391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 10987858 15147391 Na sprzedaż dom atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), 3-kondygnacyjny, warsztatowo -mieszkalny, wybudowany pod koniec lat 80-tych, zlokalizowany w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Dom w standardzie do remontu, adaptacji, obiekt idealnie ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (3 643 zł/m2)

5
2
246.8 m2
1988
15705521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281009 15705521 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (5 675 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15705532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281020 15705532 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15705518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281008 15705518 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

1 050 000 PLN (5 964 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15705525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281018 15705525 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15830916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26682732 15830916 Na sprzedaż szeregowiec, o pow. użytkowej 276, 74m2 usytuowany w cichej uliczce samego serca Pogodna. To nieruchomość dla osób z wizją i wyobraźnią, które są w stanie dać temu miejscu drugie życie!Nieruchomość składa się z:Parter:Salon z kominkiem (o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 091 zł/m2)

7
1
330 m2
1980
15883289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674839 15883289 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w cenionej lokalizacji – Pomorzany (Szczecin). Nieruchomość o powierzchni 76 m² usytuowana jest na działce o powierzchni 302 m² + podpiwniczenie.To idealna propozycja zarówno dla rodziny szukającej komf...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN (11 184 zł/m2)

3
1
76 m2
2015
15642591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23112765 15642591 Oferuję działkę na Rodzinnych Ogrodach Działkowych pn.SKARBÓWKA o powierzchni 420m2 z domem 70m2.Lokalizacja: Dobry dojazd z miasta od strony ul. Złotowskiej.Działka w otoczeniu ładnie zagospodarowanych całorocznych domów, sąsiedztwo bardzo spokojne ...

Szczecin (Os. skarbówek) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

279 000 PLN (3 986 zł/m2)

3
-
70 m2
2023
15883630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675350 15883630 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na Pogodnie. Nieruchomość 3-kondygnacyjna o łącznej powierzchni 320 m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni 360 m2. Stan techniczny i standard wykończenia domu bardz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 770 000 PLN (8 656 zł/m2)

6
2
320 m2
2019
15808442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26394614 15808442 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136,6 m², z działką o powierzchni od 277 do 321 m² (w zależności od segmentu). Do każdego domu przynależy jednostanowiskowy garaż (ok. 19,3 m²) oraz taras o powierzchni 15 m².Układ pomies...

899 000 PLN (6 581 zł/m2)

5
2
136.6 m2
2026