• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15883586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675278 15883586 Jeżeli chcesz zamieszkać w domu wolnostojącym zlokalizowanym w zielonej spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie.Dom zlokalizowany w Bezrzeczu.Duże przestronne pomieszczenia - 5 pokoi, 2 garderoby, 2 łazienki, kuchnia z jada...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 549 000 PLN (10 245 zł/m2)

5
2
151.2 m2
2026
15886564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761990 15886564 Dom wolnostojący położony na Gumieńcach przy bardzo spokojnej ulicy , ale równocześnie z doskonałym dostępem do środków komunikacji , wszelkich instytucji , Centrum Handlowych itd.Dom posiada taki rozkład , że mogłyby zamieszkać w nim dwie rodziny ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (4 958 zł/m2)

6
2
240 m2
1975
15883540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27675230 15883540 Sprzedam domek o powierzchni 65m2 na działce ROD ul. Szosa Polska. Całoroczny dostęp wody i prądu. Działka o powierzchni około 400 m2, dobrze zagospodarowana. Powierzchnia domu około 65 m2, parter 33 m2 i poddasze użytkowe.Na parterze położone aneks...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

252 000 PLN (3 877 zł/m2)

3
1
65 m2
2020
15148707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11012312 15148707 Do zakupu dom z bali drewnianych do wybudowania na własnej działce lub działce do nabycia. W zdjęciach oferty różnych domów, w możliwych różnych technologiach (bale, szkieletowe) i wielkościach oraz zdjęcie okol...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

340 000 PLN (2 957 zł/m2)

5
2
115 m2
2026
15886678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27763872 15886678 Są domy, które się ogląda i są takie, do których wchodzisz i od razu wiesz, że to jest to Ten dom. Prezentowany dom to właśnie taka przestrzeń pełna światła, spokoju i naturalnej harmonii. Położony jest tuż przy Puszczy Bukowej i daje nam coś, czego ...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (7 778 zł/m2)

4
2
180 m2
1980
15752113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25153053 15752113 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 143 m2 posadowiony na działce o pow. 489m2 Dom składa się z następujących pomieszczeń :Parter : korytarz , 3 ustawne , ładnie doświetlone pokoje ,kuchnia ,łazienka z wc , Schody Piętro : 2 pokoje ,kuchnia ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15627407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22782964 15627407 Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo funkcjonalny szeregowiec w dzielnicy Bukowo z dużym ogródkiem i 3 miejscami postojowymi na kameralnym, zamykanym osiedlu. Jest o powierzchni 123 m2 i składa się z korytarza, dużej kuchni, wc, salonu z możiwościa po...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

998 000 PLN (8 114 zł/m2)

5
2
123 m2
2019
15790939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25981370 15790939 Polecam na sprzedaż dom w spokojnej części osiedla Zdroje w otulinie lasu.Szukasz swojego nowego miejsca, które możesz dostosować do swoich potrzeb?Ofertę stanowi dom w zabudowie bliźniaczej z 1989 roku w świetnej lokalizacji na Prawobrzeżu Szczecina...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (3 445 zł/m2)

7
2
290 m2
1989
15448844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18793336 15448844 Oferta na wyłącznośćUrokliwie położony w pobliżu lasu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 212 m2 (powierzchnia całkowita 320 m2). Powierzchnia działki wynosi 988 m2. Dojazd drogą asfaltową bardzo spokojną ulicą. Budynek powstał w 1996 roku. Jest...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 219 zł/m2)

5
2
320 m2
1996
15448842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18793341 15448842 Oferta na wyłącznośćUrokliwie położony w pobliżu lasu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 212 m2 (powierzchnia całkowita 320 m2). Powierzchnia działki wynosi 988 m2. Dojazd drogą asfaltową bardzo spokojną ulicą. Budynek powstał w 1996 roku. Jest...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 219 zł/m2)

5
2
320 m2
1996
15882990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673162 15882990 Wszystko co potrzebne i przyjemne do życia w jednej przestrzeni. Wyjątkowo urokliwy, skrajny segment w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu Ogrodnicza w północnej części Szczecina; Bukowo-Północ. Nieruchomość znajduje się ok. 6 km od ...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 320 000 PLN (10 527 zł/m2)

4
1
125.39 m2
2020
14337353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17079 14337353 Duży , przestronny dom w sercu dzielnicy Gumieńce w drugiej linii zabudowy. Parter: (ok 145m2) 2 duże pokoje łazienka i kuchnia . Jeden z pokoi z wyjściem na taras. Piętro: (ok 145m2) 4 pokoje i łazienka Balkon od strony ogrodu z wejściem z koryt...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 000 PLN (5 143 zł/m2)

6
3
350 m2
1995