• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15619030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576237 15619030 Atrakcyjny dom posadowiony na foremnej działce o powierzchni 989 m2 w dzielnicy Osów. Nieruchomość idealna dla ludzi chcących mieszkać w spokojnej dzielnicy zlokalizowanej blisko miasta. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Puszcza Wkrzańska oraz Gubał...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 490 000 PLN (6 380 zł/m2)

6
3
547 m2
2003
15883020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673256 15883020 Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno, przy ul. Karola Libelta.Nieruchomość o powierzchni użytkowej 121,83 m² (157,56 m² powierzchni całkowitej) to idealna propozycja d...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

995 000 PLN (6 315 zł/m2)

5
2
157.56 m2
1930
15521133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20410299 15521133 Na sprzedaż skrajny segment o wyjątkowym charakterze, położony w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Dom z 1910 roku o powierzchni 240 m² usytuowany jest na działce o powierzchni 322 m², co czyni go doskonałym wyborem dla osób pos...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
1
240 m2
1910
15382426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17301883 15382426 Wolnostojący dom z wynajętym warsztatem zlokalizowany na osiedlu Arkońskim. Świetna lokalizacja-idealna do prowadzenia działalności typu wynajem mieszkań, wynajem hotelowy, siedziba firmy, działalność edukacyjna, itp. Dom zachowany jest w bdb. stanie...

Szczecin (Arkońskie-niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 000 PLN (3 856 zł/m2)

8
3
376 m2
1990
15731912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796914 15731912 Wolnostojący dom z wynajętym warsztatem zlokalizowany na osiedlu Arkońskim. Świetna lokalizacja-idealna do prowadzenia działalności typu wynajem mieszkań, wynajem hotelowy, siedziba firmy, działalność edukacyjna, itp. Dom zachowany jest w bdb. stanie...

1 450 000 PLN (3 856 zł/m2)

8
3
376 m2
1990
15729101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24757187 15729101 Piękna przedwojenna Willa usytuowana na styku Śródmieścia i Pogodna .Duży przestronny budynek idealny zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności. Obecnie budynek pełni funkcję biurową i mieszkalną. Do niedawna w obiekci...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (5 464 zł/m2)

10
-
457.5 m2
1871
15728859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24753597 15728859 Piękna przedwojenna Willa usytuowana na styku Śródmieścia i Pogodna .Duży przestronny budynek idealny zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności. Obecnie budynek pełni funkcję biurową i mieszkalną. Do niedawna w obiekci...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (5 464 zł/m2)

10
-
457.5 m2
1871
15772021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25599197 15772021 Nowa niższa cena !! Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w cichej dzielnicy, blisko Odry.W skład nieruchomości wchodzą : poniemiecki dom dwulokalowy z poddaszem, mieszkanie w przybudówce, pomieszczenia gospodarcze, dwa garaże, dwie piwnice oraz duż...

Szczecin (Żydowce-klucz) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

700 000 PLN (3 889 zł/m2)

6
3
180 m2
1927
15720174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24585165 15720174 Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na prawobrzeżu Szczecina przy ulicy Bagiennej (osiedle Zdroje). Nieruchomość położona jest na końcu ślepej i spokojnej uliczki. Powierzchnia całkowita domu to 165m2 (bardzo wysoki pozio...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
2
165 m2
1975
15885203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27719692 15885203 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Dom wolnostojący z pięknym tarasem i dodatkowym mieszkaniem w przyziemiu położony w dzielnicy Bukowo. Znakomita lokalizacja: spokojna i zielona okolica z dobrym dojazdem do centrum Szczecina i do Polic. W p...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (4 997 zł/m2)

5
3
300 m2
1935
15271990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14356925 15271990 Do sprzedania dom zlokalizowany na Warszewie. Powierzchnia domu około 140 m2. składa się na nią: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 7 pokoi, 2 łazienki i osobna toaleta. Dom położony na działce 688 m2.PARTER:- przestronny salon z częścią wypoczynk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (9 938 zł/m2)

7
2
160 m2
2004
15199531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12402022 15199531 Domu wolnostojący zlokalizowanego na obrzeżach miasta.Budynek jest w bardzo dobrym stanie, został wybudowany w 2018 r. z wysokiej klasy materiałów. Ściany są wykonane z porothermu oraz docieplone warstwą styropianu, dach jest pokryty dachówką cerami...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 169 000 PLN (5 248 zł/m2)

7
1
222.75 m2
2018