• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 481

15829995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 29,5m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26657190 15829995 Prezentuję ofertę sprzedaży jednostronnego mieszkania po remoncie, o powierzchni 29,5m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920
15826420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26645231 15826420 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 134 m 2 w centrum! Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy, składa się z czterech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Wymie...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

620 000 PLN (4 627 zł/m2)

4
-
134 m2
-
15826421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645233 15826421 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne M-4 z loggią w doskonałej lokalizacji na os. Leśnym. Mieszanie o powierzchni 57,5 m 2 usytuowane na trzecim piętrze bloku; składa się z przestronnego słonecznego salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łaz...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

505 000 PLN (8 860 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15814008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645154 15814008 Do sprzedaży prezentujemy piękny dwupokojowy apartament o powierzchni 36m 2 położony na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca w ścisłym centrum Bydgoszczy. Prestiżowy apartamentowiec z windą, w budynku siłownia i restauracja. Mieszkanie słon...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

520 000 PLN (14 444 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15871754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 parter, po kapitalnym remoncie, wszystko nowe 27475049 15871754 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze bloku u zbiegu ulic Baczyńskiego i Wojska Polskiego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, podczas którego wymieniono dosłownie wszystko poza murami:- nowe, ciepłe i ciche okna 3-szybowe + parapety marmurowe...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

379 000 PLN (10 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1971
15886146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27749556 15886146 Polecam do sprzedaży ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na III i IV piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD najwyżs...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 550 000 PLN (13 717 zł/m2)

4
-
113 m2
-
15886145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749555 15886145 Polecam do zakupu bardzo ładne mieszkanie w kameralnym bloku, dwa balkony! Salon ok. 18 m2, sypialnia 10 m2. Osobna kuchnia ok. 10 m2, z elegancką zabudową kuchenną. Duża łazienka ok. 5 m2, razem z wc i wanną narożną. Przedpokój ok. 7m2, w kwadr...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

430 000 PLN (8 600 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15886143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27749551 15886143 Przestronne mieszkanie z dużym tarasem i balkonem na kameralnym, strzeżonym osiedlu - Osowa Góra Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m², usytuowane na parterze w bloku z 2009 roku na spokojnym, zamkniętym osied...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 000 PLN (8 524 zł/m2)

4
-
82 m2
2009
15886126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27748810 15886126 Mieszkanie z potencjałem! Pokój 20m. z dużym balkonem typu loggia. Kuchnia 7,6m2 z meblami na wymiar. Łazienka 5m2 w glazurze, z wanną razem z wc. W przedpokoju duża zabudowa typu "Komandor", na podłodze panele. Rozkład pomieszcz...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

279 000 PLN (7 342 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15706878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24309590 15706878 Mieszkanie w pobliżu Parku Doliny Pięciu Stawów! Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 46 m² + piwnica 2,80 m² , zlokalizowane w kamienicy na Szwederowie w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: Dwa pokoje (...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

315 000 PLN (6 848 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15876665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27544504 15876665 Piękne mieszkanie w klimatycznej i zadbanej kamienicy w dzielnicy muzycznej, na I piętrze z balkonem loggia. Trzy duże pokoje, jeden z wyjściem na balkon, drugi z efektownym wykuszem, trzeci pokój wymaga remonu. Sufity z delikatną sztukateri...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

895 000 PLN (9 227 zł/m2)

3
-
97 m2
-
15872444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27493683 15872444 Polecam do sprzedaży bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m2. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane i czeka na nowych właścicieli. Cały budynek został wyremontowany, wszystkie instalacje wymienione. W kamienicy ogrzewanie centraln...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
-
43 m2
-