• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 481

15886951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27772657 15886951 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 64 m2 , na bydgoskim Przylesiu, w Fordonie. Wymiary poszczególnych pomieszczeń: -salon 23m2 -sypialnia 1 - 11m2 -sypialnia 2 - 9m2 -oddzielna kuchn...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (7 864 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15886952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27772658 15886952 Do sprzedaży polecamy atrakcyjną, w pełni wyposażoną kawalerkę z balkonem w Fordonie (Przylesie) o powierzchni 33m2. Mieszkanie usytuowane na parterze bloku, zarządzanego przez Fordońską Spółdzielnię Mieszkaniową. Dodatkowo przynależna ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

309 000 PLN (9 364 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15866376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LUKSUSOWY APARTAMENT 81,3M2 W CENTRUM 27319888 15866376 TYLKO W NASZYM BIURZE! NIE SZUKAJ DALEJ!OFERTA WYJĄTKOWEGO MIESZKANIA W SAMYM CENTRUM BYDGOSZCZY - TOP LOKALIZACJA!Stylowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,3m2 (wg. KW) w wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania.Nieruchomość położona na p...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

990 000 PLN (12 222 zł/m2)

3
1
81 m2
1910
15611469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
41m2 po remoncie, ogród, zrewitalizowana kamienica 22431820 15611469 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Dolinaw Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo dobre doświetlenie oraz ci...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

329 000 PLN (8 024 zł/m2)

2
1
41 m2
1935
15886489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27760373 15886489 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na parterze przy ul. Nakielskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku należącym do małej, kameralnej wspólnoty mieszkaniowej. Świetna lokalizacja — blisko centrum, z bardzo dobrym dostęp...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

312 000 PLN (8 211 zł/m2)

2
-
38 m2
1910
15822930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26605592 15822930 TYLKO w NOVATOR NIERUCHOMOŚCI! Na sprzedaż mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji Bartodzieje w Bydgoszczy. Usytuowane na szóstym piętrze apartamentowca ATRIUM powierzchnia lokalu 86m2 w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym ok.2...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

869 000 PLN (10 105 zł/m2)

4
-
86 m2
2016
15886594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowe 3 pokoje 65,5 m2 w Fordonie! 27762784 15886594 Luksusowe 3 pokoje w Fordonie 65,5 m2 - Klimatyzacja & Kominek!To idealna propozycja dla osób szukających wnętrza „pod klucz” - pachnącego nowością, w pełni wyposażonego i wykończonego materiałami najwyższej klasy.ATUTY:- pełne wyposażenie!- ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

759 000 PLN (11 677 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15886596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe M-4 54,5 m2 Garderoba amp; Klimatyzacja 27762783 15886596 Stylowe M-4 54,5 m2 Garderoba & Klimatyzacja -Stary FordonNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, zlokalizowane w nowym bloku na 3 piętrze w Fordonie. Wnętrze zostało świeżo wykończone w bardzo wysokim standardzie „pod klucz”...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

669 000 PLN (12 389 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15886427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27757925 15886427 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie stanowiące doskonałą propozycję inwestycyjną - idealne dla osób poszukujących gotowego lokalu pod wynajem . Nieruchomość jest już wynajęta, co oznacza natychmiastowy zwrot z inwestycji. Obecny najemca jest solid...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

410 000 PLN (8 367 zł/m2)

3
-
49 m2
-
15829926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 30m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26653684 15829926 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 30m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lo...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920
15829995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 29,5m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26657190 15829995 Prezentuję ofertę sprzedaży jednostronnego mieszkania po remoncie, o powierzchni 29,5m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920
15826420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26645231 15826420 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 134 m 2 w centrum! Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy, składa się z czterech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Wymie...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

620 000 PLN (4 627 zł/m2)

4
-
134 m2
-