• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 130

15747511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25094483 15747511 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 24,14 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 18a wraz z udziałem wynoszącym 7310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wprawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

26 000 PLN (1 083 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15753078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25187585 15753078 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 49,33 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 163 wraz z udziałem wynoszącym 47810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

66 000 PLN (1 347 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15752688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25173037 15752688 Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 30,37 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Matejki 34 wraz z udziałem wynoszącym 24110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie włas...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

99 000 PLN (3 300 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15751829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25146563 15751829 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 35,69 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Hugona Kołłątaja 16 wraz z udziałem wynoszącym 16010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

66 000 PLN (1 886 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15750345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25121505 15750345 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 32,19 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 12 wraz z udziałem wynoszącym 82810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

50 000 PLN (1 563 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15748119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25105543 15748119 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 38,95 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 4 wraz z udziałem wynoszącym 11910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

37 000 PLN (974 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15748118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105542 15748118 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 35,28 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 1 wraz z udziałem wynoszącym 10210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

46 000 PLN (1 314 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15728673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750002 15728673 lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 34,62 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Świętochłowickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 78810 000 w częściach wspólnych budynku oraz ta...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

53 000 PLN (1 559 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15714474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24462910 15714474 Lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 41,62 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 117 wraz z udziałem wynoszącym 23810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

79 000 PLN (1 927 zł/m2)

1
-
41 m2
-
15870551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27429723 15870551 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², zlokalizowane w budynku z 1973 roku. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz przynależnej piwnicy.Mieszkanie jest bardzo jasne dzięki dużym oknom, które prakt...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

209 900 PLN (5 524 zł/m2)

2
1
38 m2
1973
15891194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27890857 15891194 Bytom, ul. Małgorzatki - nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie z klimatyzacją, gotowe do wprowadzenia! Odrębna własność - KW Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i bardzo dobrze wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,7 m² , po...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (4 974 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15891093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27886236 15891093 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIO MIESZKANIUNa sprzedaż jasne, funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Bytomiu – Szombierkach przy ul. Grota-Roweckiego.Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym, 10-p...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

159 900 PLN (6 150 zł/m2)

1
-
26 m2
-