• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 130

15846822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26894189 15846822 Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w Bytom przy ul. Ulica Narutowicza w Bytomiu, w spokojnej i zielonej części dzielnicy StroszekPodstawowe informacje:Powierzchnia użytkowa: 48,75 m²Piwnica: 3,78 m²Piętro...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (3 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15845427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860798 15845427 SZOMBIERKI!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3 m², położone na parterze budynku przy ulicy ulica Mazurskiej.Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada f...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (4 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15889774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861172 15889774 Mieszkanie na sprzedaż - świetna lokalizacja, Stroszek Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,20 m² z dużą piwnicą, położone na niskim piętrze w spokojnej i zielonej części Stroszka. Lokal posiada założoną księgę wieczystą i...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (3 857 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15649758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23299104 15649758 Na sprzedaż lokal mieszkalny na poddaszu w zrewitalizowanej kamienicy – Centrum BytomiaOferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny zlokalizowany na poddaszu w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w ścisłym centrum Bytomia.Nier...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

99 000 PLN (1 623 zł/m2)

2
1
61 m2
1930
15889508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27851963 15889508 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, idealnego dla osób marzących o własnym miejscu w mieście, a jednocześnie ceniących sobie bliskość natury.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m², usytuowane na drugim piętrze t...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

225 000 PLN (4 098 zł/m2)

2
1
54.9 m2
1904
15858063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27137813 15858063 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m², położone w samym sercu Bytomia - bezpośrednio przy rynku. Lokal znajduje się na 2. piętrze, co zapewnia wygodę oraz dobrą dostępność. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, toalety z...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

380 000 PLN (4 872 zł/m2)

4
-
78 m2
-
15852003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27023528 15852003 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na parterze w zrewitalizowanej kamienicy z końcówki XIX w. przy ul. Piekarskiej w Bytomiu.Mieszkanie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

209 000 PLN (7 207 zł/m2)

2
1
29 m2
1893
15861535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207901 15861535 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 80 m w świeżo wyremontowanej kamienicy przy ul. Szkolnej 4 w Bytomiu. Lo...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (3 738 zł/m2)

2
-
80 m2
1910
15852004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27023530 15852004 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m, położonego na parterze pięknie zrewitalizowanej kamienicy z końca XIX w. przy ul. Piekarskiej w Bytomiu.Mieszkanie przeszło ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

239 000 PLN (6 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1893
15852005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27023529 15852005 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 26.19 m, położonego na ostatnim piętrze pięknie zrewitalizowanej kamienicy z końca XIX wieku przy ul. Piekarskiej w Bytomiu.Kamieni...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (7 269 zł/m2)

1
1
26 m2
1893
15851984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27023189 15851984 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na ostatnim piętrze pięknie zrewitalizowanej kamienicy z końca XIX w. przy ul. Piekarskiej w Bytomiu.Kamienica...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

209 000 PLN (7 464 zł/m2)

2
1
28 m2
1893
15851983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27023187 15851983 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m (powierzchnia podłogi 35m), usytuowanego na poddaszu (ostatnie piętro) w pięknie zrewitalizowanej kamienicy z końca XIX wieku ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

239 000 PLN (7 967 zł/m2)

1
1
30 m2
1893