• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 127

15881546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oryginalne z rustykalnym klimatem 27638070 15881546 Eastate ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z duszą lat powojennych utrzymane w rustykalnym stylu.LOKALIZACJA:Rozbark - a zwłaszcza jego część Pogoda - to miejsce z duszą, gdzie historia Śląska spotyka się z nowoczesnymi trendami miejs...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

240 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
48 m2
1938
15886473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27758097 15886473 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie po remoncie w centrum Bytomia przy ul.Rostka,w 3-piętrowej kamienicy -wyremontowany dach,klatka schodowa oraz piwnice-na 2-piętrze,okna PCV na wschód i na zachód,instalacje wód-kan,gaz wymieni...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

489 000 PLN (4 486 zł/m2)

3
-
109 m2
1913
15723069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629882 15723069 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Bytomia - 83,06 m² bez skosówOferujemy na sprzedaż ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,06 m², położone na czwartym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Dworcowej - w samym sercu B...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (4 807 zł/m2)

3
1
83 m2
1900
15884102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro kamienicy na Knajfeldzie z ogrodem 27695337 15884102 Eastate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji BytomiaLOKALIZACJA:Knajfeld to jedna z najbardziej prestiżowych i uchodząca za najdroższą lokalizacja w Bytomiu, znana z klimatycznych ulic, historycznych willi i spo...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

385 000 PLN (6 638 zł/m2)

2
1
58 m2
-
15836753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26719456 15836753 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 58,3 m² z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w Bytomiu, w popularnej dzielnicy Szombierki . Rozkład mieszkania: Duża, przechodnia kuchnia, Przestr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

120 000 PLN (2 069 zł/m2)

1
-
58 m2
1905
15861791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja w centrum Bytomia - ROI pow. 10% 27212760 15861791 Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12%LOKALIZACJA:Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieściu Bytomia zapewnia bardzo dobrą komunikację - bliskość dworca PKP, au...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

350 000 PLN (4 321 zł/m2)

3
1
81 m2
-
15787140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25917488 15787140 Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30,33 m2 na 3 piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Matejki w Bytomiu - dzielnica Rozbark, składające się z jednego pokoju, widnej i oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przy...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

139 000 PLN (4 633 zł/m2)

1
1
30 m2
1950
15863058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27238014 15863058 Mieszkanie z szybkim dojazdem do centrum i miast ościennych Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m² + 3,04 m² piwnicy (łącznie 54,04 m² zgodnie z księgą wieczystą). Najważniejsze atuty: szybki dojaz...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

249 000 PLN (4 882 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15830949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum - Bytom pow. 20m/2, I piętro 26682972 15830949 PRZYTULNA KAWALERKA - BYTOM, UL. GŁOWACKIEGO NISKI CZYNSZ 200 ZŁ BLISKO A1Szukasz idealnego mieszkania „na start” lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie położone w sercu Bytomia przy ul. Głowackiego. To ofert...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

120 000 PLN (4 800 zł/m2)

1
1
25 m2
1957
15800045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26202797 15800045 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 55,39 m² 60 m od Rynku Ul. Piastów Bytomskich idealne dla rodziny lub inwestoraNa sprzedaż oferuję jasne, funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 55,39 m² położone niemal w samym sercu Bytomia zale...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

279 000 PLN (4 650 zł/m2)

2
1
60 m2
1960
15681552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23860887 15681552 Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, położoną w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich . To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania generującego stabilny dochód od za...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

265 000 PLN (5 096 zł/m2)

2
-
52 m2
1926
15815483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26636997 15815483 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 58,3 m² z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w Bytomiu, w popularnej dzielnicy Szombierki . Rozkład mieszkania: Duża, przechodnia kuchnia Przestro...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

120 000 PLN (2 069 zł/m2)

1
-
58 m2
1905