• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 130

15857098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27114055 15857098 Opiekun oferty Wojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem o dużym potencjale inwestycyjnym i komercyjnym 38,01 m na 1. piętrze kamienicy przy ul. Dworcowej 33, w samym sercu Bytomia.Lokal...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

195 000 PLN (5 132 zł/m2)

2
-
38 m2
1930
15806908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26354906 15806908 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,27 m, zlokalizowanego na 3. piętrze w trzypiętrowej, solidnej kamienic...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (6 229 zł/m2)

3
-
48 m2
1906
15869831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27410451 15869831 Przestronne 90 m², gotowe do wprowadzenia, Idealne pod inwestycję i dla rodziny Bytom, ul. Orląt Lwowskich Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta to idealna propozycja za...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

429 000 PLN (4 820 zł/m2)

2
-
89 m2
-
15888727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27821481 15888727 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIO MIESZKANIUNa sprzedaż jasna, ustawna kawalerka o powierzchni 26,53 m², zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku przy ul. Worpie w Bytomiu (dzielnica Karb).Mieszkanie przeszło generalny remont ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

144 900 PLN (5 367 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15847556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26920651 15847556 2 pokoje z widokiem na park 33,4 m² Bytom, ul. WrocławskiejNa sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone na 3. piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Wrocławskiej w Bytomiu.Największym atutem nieruchomości jest b...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

194 900 PLN (5 906 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15714323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24456255 15714323 Na sprzedaż duża kawalerka przerobiona na funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m² (plus piwnica 3,66 m²) położone blisko centrum Bytomia. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym bloku.Mieszkanie składa się z:2 pokoi,kuchni,przedpok...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

140 000 PLN (3 889 zł/m2)

1
-
36 m2
1970
15697428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24131824 15697428 Na sprzedaż 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie w Bytomiu Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 62m², zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Bytomia bezpośrednio przy urokliwym Parku Kachla.Układ pomies...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

420 000 PLN (6 774 zł/m2)

3
1
62 m2
1986
15775337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25666242 15775337 Komfortowe mieszkanie w okolicy parku Bytom, ul. PułaskiegoOferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 1. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji w Bytomiu, w rejonie ulicy Pułaskiego.Lokal składa się z:przestr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

320 000 PLN (5 818 zł/m2)

2
1
55 m2
1960
15470532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19288065 15470532 Na sprzedaż: Klimatyczne mieszkanie 85m² w Bytomiu – parterOferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 85m², zlokalizowane na parterze w kamienicy w Bytomiu. To wyjątkowa oferta dla miłośników połączenia zabytkowego charakteru z nowoczesnymi rozwiąz...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

259 800 PLN (3 056 zł/m2)

2
1
85 m2
1907
15448158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18783538 15448158 Na sprzedaż mieszkanie o klasycznym układzie na jednej z najpiękniejszych ulic Bytomia – ul. Adama Mickiewicza.Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Bytomia, przy ul. Adama Mickiewicza, która szczególnie nocą...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (3 398 zł/m2)

3
1
88 m2
1920
15794636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26076342 15794636 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji – Bytom Karb, 33 m²Masz pomysł na swoje własne cztery kąty i szukasz przestrzeni, którą możesz urządzić po swojemu? Sprawdź tę ofertę!Oferuję mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

130 000 PLN (3 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15714321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24456258 15714321 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m² (plus piwnica 6,34 m² łącznie 51,04 m²) położone blisko centrum Bytomia. Lokal znajduje się na idealnym 1. piętrze w bloku z dużym balkonem na całą szerokość mieszkania.Mieszkanie składa się z...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (3 902 zł/m2)

1
-
51 m2
1970