• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 97

15871903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27479919 15871903 Forma własności - możliwość zakupu przez obcokrajowców Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej - możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. 3 pokoje 47,87 m² 4 piętro Słupsk, ul. Bogu...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

329 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
47 m2
1978
15876562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27539691 15876562 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIKlimatyczne mieszkanie z duszą w najbardziej poszukiwanej części Słupska — obok Parku Kultury i WypoczynkuNa sprzedaż wyjątkowe 3‑pokojowe mieszkanie na 2. piętrze, powstałe w wyniku adaptacji strychu. To klimaty...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

390 000 PLN (7 358 zł/m2)

3
-
53 m2
1936
15858214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27141881 15858214 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISłupsk, ul. Tramwajowa 2 pokoje 47 m² 2 piętro winda loggiaNa sprzedaż zadbane, świeże i gotowe do zamieszkania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m², położone na 2 piętrze w bloku z windą przy ul. Tramw...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

423 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15791954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26002491 15791954 3 POKOJE 72,58m2 ZNAKOMITA LOKALIZACJA Biuro Nieruchomości DELTA oferuje na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72,58m2, usytuowane na 4 piętrze, w budynku położonym na osiedlu Niepodległości, przy ulicy Bora-Komorowskiego w Słupsku. Os...

Słupsk (Osiedle niepodległości) (Pomorskie, gm. Słupsk)

495 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
-
72 m2
1986
15363824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16869343 15363824 PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNY LOKAL DWUPOKOJOWY, MIESZKALNO - USŁUGOWY LUB BIUROWY O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 54,46 M2 W CENTRUM MIASTA - PRZY ULICY SOLSKIEGO W SŁUPSKU! IDEALNY POD DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWĄ! ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

399 000 PLN (7 389 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15871571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27471026 15871571 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Morcinka w Słupsku - 44,15 m² 4 piętro balkon po remoncie Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,15 m², położone na 4 piętrze ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

329 000 PLN (7 477 zł/m2)

2
-
44 m2
1966
15871465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27470157 15871465 4 pokoje po generalnym remoncie loggia Osiedle Niepodległości Słupsk, ul. Grota-Roweckiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,60 m², położone na 4 piętrze w zadbanym bloku na cenionym Osiedlu Nie...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

549 000 PLN (7 419 zł/m2)

4
-
74 m2
1981
15871556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27470680 15871556 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,26 m², położone na 2. piętrze przy ul. Frąckowskiego w Słupsku, os. Niepodległości! Opis lokalu Lokal składa się z jednego ustawnego pokoju, osobnej kuchni, ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

360 000 PLN (9 000 zł/m2)

1
-
40 m2
2009
15618190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22558106 15618190 NOWE MIASTO W SŁUPSKU - WYMARZONE MIEJSCE NA NOWY START! DEWELOPERSKIE BIURO SPRZEDAŻY z przyjemnością prezentuje nową ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku B15 przy ul. Dywizjonu 303. Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszka...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

455 919 PLN (14 707 zł/m2)

3
-
31 m2
2025
15739903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie w sercu miasta 24943913 15739903 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 39,55 m², zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2022 ro...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

550 000 PLN (14 103 zł/m2)

2
-
39 m2
2022
15739902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie w kamienicy 24943912 15739902 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Prezentujemy atrakcyjne, ustawne mieszkanie o powierzchni 60,50 m2, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy, położone...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

380 000 PLN (6 333 zł/m2)

2
-
60 m2
1970
15835350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ATRAKCYJNE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM 26781889 15835350 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż  mieszkanie Z POTENCJALEM w bliskim centrum Słupska.ATUTY W atrakcyjnej cenie - tylko 4 500 złm².Niskie koszty utrzyma...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

220 000 PLN (4 490 zł/m2)

2
1
49 m2
1950