• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 911

15832108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26761129 15832108 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m² i położone jest na 3 -cim piętrze ,w niskim bloku.Mieszkanie zostało wyremontowane w wysokim standardzi...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (10 148 zł/m2)

3
1
45.23 m2
1930
15795994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26110042 15795994 Na sprzedaż duża kawalerka z oddzielną kuchnią zlokalizowana w centrum Szczecina na 1. piętrze wyremontowanej, czystej kamienicy przy Al. Piastów róg ul. Jagiellońskiej.Lokal znajduje się w przy odrestaurowanej ulicy , bardzo dobrze skomunikowany, w ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

355 000 PLN (10 833 zł/m2)

1
1
32.77 m2
1920
15807543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26368202 15807543 Ekskluzywne Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie w Odrestaurowanej Kamienicy (79,69 m²).Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej na czwartym piętrze w prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy, która przeszła kompleksową termomoderni...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (7 893 zł/m2)

3
1
79.69 m2
1930
15647772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23241170 15647772 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego w centrum Szczecina.Nieruchomość:- 51,95 m2 powierzchni użytkowej- 56 m2 powierzchni całkowitej- 3 oddzielne pokoje- łazienka i osobne WC już wykończone- w łazience ogrzewanie podłogowe- mieszkanie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (8 450 zł/m2)

3
1
51.95 m2
1935
15792040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26004315 15792040 Na sprzedaż ładna kawalerka położona w samym Centrum Szczecina przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2020 roku i ma powierzchnię 26m2. Świetna lokalizacja blisko Centrum i komunikacji miejskiej. W bliskiej odległoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

285 000 PLN (10 962 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15506865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20090396 15506865 3 POKOJE 90m2POGODNOZapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w bliskiej odległości Uniwersytetu Szczecińskiego i ryneczku Pogodno.Lokal znajduje się na 3 piętrze trzypiętrowego budynku z lat 50-tych. Powierzchnia mieszkani...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (8 865 zł/m2)

3
1
90.13 m2
1953
15550131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20957721 15550131 Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!**Prezentujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

648 160 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
40.51 m2
2024
15550129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20957720 15550129 Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!**Prezentujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

586 080 PLN (16 500 zł/m2)

2
1
35.52 m2
2024
15540282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20832076 15540282 Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!**Prezentujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

874 073 PLN (15 125 zł/m2)

3
1
57.79 m2
2024
15550125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20957727 15550125 Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!**Prezentujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 625 305 PLN (15 950 zł/m2)

5
1
101.9 m2
2024
15550124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20957717 15550124 Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!**Prezentujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 300 PLN (13 000 zł/m2)

2
1
46.1 m2
2024
15550128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20957722 15550128 Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!**Prezentujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

813 130 PLN (15 500 zł/m2)

2
1
52.46 m2
2024