• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 911

15823231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26597377 15823231 Prestigowy adres w samym sercu Szczecina – odrestaurowana przedwojenna kamienica, zaledwie 4–6 minut spacerem od Placu Zwycięstwa i Bramy Portowej.Do sprzedaży wyjątkowo dobrze usytuowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,36 m², położone w autent...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (8 712 zł/m2)

1
-
49.36 m2
1901
15845127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26851786 15845127 Ekskluzywny apartament w sercu Warszewa.Wykończony w luksusowym stylu. Gotowy do wprowadzenia.Mieszkanie zostało zaprojektowane z ogromną starannością i dbałością o szczegóły.Na jego powierzchnię składają się:duży przestronny salon połączony z aneks...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 605 500 PLN (19 558 zł/m2)

3
2
82.09 m2
2022
15767567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25530628 15767567 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania na atrakcyjnym Osiedlu Za Sterem. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią komfort, świetną lokalizację i przestrzeń skrojoną na mi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

929 000 PLN (11 417 zł/m2)

4
1
81.37 m2
2018
15091687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 9607744 15091687 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2021 roku i na powierzchni 89,57m2 powstały 3 kawalerki w tym jedna dwupoko...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (8 820 zł/m2)

4
3
89.57 m2
1930
15091695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9607743 15091695 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2020 roku i na powierzchni 69,57m2 powstały trzy kawalerki z własnymi łazie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 474 zł/m2)

3
3
69.57 m2
1930
15350495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 16542962 15350495 Na sprzedaż mieszkanie na ul. Krzywoustego w Szczecinie. Topowa lokalizacja pod wynajem - blisko Placu Kościuszki skąd są świetne połączenia komunikacyjne z całym miastem. Idealna inwestycja pod wynajem ze względu na lokalizację i fakt, że mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

558 600 PLN (5 781 zł/m2)

7
1
96.62 m2
1930
15725970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24690479 15725970 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę w zielonej części osiedla StołczynNa sprzedaż mieszkanie w kamienicy, położone w spokojnej okolicy Lokal o funkcjonalnym układzie: dwa pokoje (z możliwością połączenia), kuchnia, oddzielna łazienka z wannąko...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

212 900 PLN (5 833 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1930
15645932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23210799 15645932 Przedstawiam Państwu dwupoziomowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w samym centrum Szczecina w odnowionej kamienicy.Nieruchomość:- 42,23 m2 powierzchni użytkowej- 57,92 m2 powierzchni całkowitej- 3 pokoje- dwa poziomy- 4 piętro z 4- łazienka zr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (10 869 zł/m2)

3
1
42.23 m2
1935
15628086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22799068 15628086 Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w samym sercu miasta, w pobliżu park, komunikacja miejska - idealne dla osób ceniących czas. Mieszkanie o powierzchni 158,81m2 - 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, przedpokój. Wysokie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 300 000 PLN (8 186 zł/m2)

6
2
158.81 m2
1897
15575138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21642284 15575138 Przedstawiam Państwu przestronną kawalerkę w samym centrum miasta, która jest idealną inwestycją pod wynajem dla studentów lub jako pierwsze mieszkanie.Nieruchomość:- 31,72 mkw- przestronna kawalerka z dobrym rozkładem- adaptacja poddasza- klatka sch...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (11 003 zł/m2)

1
1
31.72 m2
1950
15839700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26757703 15839700 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930
15720387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24588623 15720387 Unikalny Apartament w Sercu Szczecina, Inwestycyjna Perełka! Na sprzedaż oferuję nowoczesny apartament o powierzchni 23 m² zlokalizowany na 7. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza Tower – jedynego takiego obiektu w Szczecinie!...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

448 500 PLN (19 662 zł/m2)

1
-
22.81 m2
2021