• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 002

15446812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18758937 15446812 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,0447ha, położona przy głównej trasie E30DK2, w miejscowości Styrzyniec, nieopodal Białej Podlaskiej.Na areał składają się dwie działki1) o powierzchni 9325m2 i wymiarach 130,5m x 76m2) o powierzchni 11...

Styrzyniec (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

869 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
10447 m2
-
15439591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18583793 15439591 Na sprzedaż działki położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej.Powierzchnia 921m2. Wymiary 27m. x 34m.Skrzynka z prądem powstaje w odległości 230m. od działkiWodociąg przy asfaltowej drodze dojazdowej.Lokalizacja z pewnością zachw...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

99 000 PLN (107 zł/m2)

-
-
921 m2
-
15398795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662187 15398795 Oferuję Państwu Nadmorski Pensjonat w Karwi. W pełni wyposażony dom dwu piętrowy posiada 7 pokoi, dwa apartamenty oraz niezależne mieszkanie na parterze  !Budynek 328,55 m2 posadowiony jest na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 619 m2, na ...

Karwia (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 450 000 PLN (7 470 zł/m2)

12
10
328 m2
2007
15288987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14836295 15288987 Idealna dla wymagających klientów poszukujących działki na uboczu, a jednocześnie blisko miasta. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, jaką jest duża działka z możliwością zabudowy (WZ), znajdująca się w miejscowości Jaźwiny (Helenów), zaledwie 6km od ...

Jaźwiny (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

169 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
7760 m2
-
15187844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12026309 15187844 Idealna pod budowę domów jednorodzinnych, ośrodka wypoczynkowego lub prowadzenia agroturystyki.Na sprzedaż duża działka budowlana (WZ) znajdująca się w malowniczej miejscowości Bubel-Łukowiska, nieopodal Janowa Podlaskiego i Konstantynowa.Nieruchomoś...

Bubel-Łukowiska (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

239 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
6941 m2
-
15174968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11706582 15174968 Idealne miejsce pod własną działalność usługową w ruchliwym miejscu, z dużym placem 2957 m.kw. Na sprzedaż obiekt - market spożywczy wraz z mieszkaniem na piętrze, znajdujący się w miejscowości Styrzyniec, nieopodal Białej Podlaskiej.Podpiwniczony bu...

Styrzyniec (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

990 000 PLN (3 960 zł/m2)

11
-
250 m2
1950
14525951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 138688 14525951 Pawilon handlowo-usługowy w ścisłym centrum Białej Podlaskiej.Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjny Pawilon Handlowo-Usługowy, znajdujący się w ścisłym centrum Białej Podlaskiej, nieopodal Placu Wolności.Nieruchomość oddana do użytku w 2001 roku skł...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

711 000 PLN (2 168 zł/m2)

11
-
328 m2
2000
15889174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845742 15889174 Do sprzedaży kawalerka położona w Gliwicach przy Al. Przyjaźni, na 4 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jasne i ustawne, z oknami zapewniającymi dobre doświetlenie pomieszczeń. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, dzięki czemu jest cichy i zap...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

212 000 PLN (5 840 zł/m2)

1
1
36.3 m2
1930
15883148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673551 15883148 Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w cichej okolicy, blisko Zalewu Kamieńskim - Zatoka Wrzosowska oraz zaledwie 3 km od plaży w Dziwnówku.Duża, ogrodzona działka (2,172 m2) - zadbany trawnik, liczne nasadzenia; dojazd drogą z kostki brukowej....

Wrzosowo (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

950 000 PLN (6 333 zł/m2)

6
3
150 m2
2025
15881312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628186 15881312 Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą:-Salon-Duża Sypialnia-Pokój-Kuchnia z Jadalnią-Łazienka-Przedpokój-Kotłownia-Wiatrołap.Dom 2 lata temu przeszedł reno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

437 000 PLN (6 828 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15879355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27613313 15879355 #REZERWACJA#Na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone przy ul. Aliny Fedorowicz w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię całkowitą 110m2 - użytkową 93,91m2, znajduje się na 3 i 4 piętrze w bloku z windą, a w jej skład w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

597 000 PLN (5 427 zł/m2)

4
2
110 m2
2007
15876835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27557350 15876835 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni umeblowane i urządzone mieszkanie o powierzchni 38,27 m², położone na ostatnim - 4 piętrze w zadbanym budynku. UWAGA! Mieszkanie posiada oddzielną, dużą kuchnię opowierzchni aż 8,6 m2, z której można urządz...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

300 000 PLN (7 895 zł/m2)

1
1
38 m2
1986