• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 951

15892512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899233 15892512 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

634 797 PLN (17 633 zł/m2)

2
-
36 m2
2023
15892723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899227 15892723 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 124 PLN (18 061 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15892847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899223 15892847 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

823 383 PLN (14 703 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15892722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899221 15892722 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

725 400 PLN (16 120 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15892509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny dwór, zamek, pałac 27899218 15892509 Historyczny Pałac w Radoszewnicy. Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż Historyczny Pałac w Radoszewnicy. Piękna nieruchomość osadzona w lokalnej historii, a jednocześnie gotowa, by zapewnić nowym...

Radoszewnica (Śląskie, gm. Koniecpol)

6 500 000 PLN (6 915 zł/m2)

11
-
940 m2
2007
15892633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899214 15892633 PRZEDSPRZEDAŻ, NOWA PROMOCYJNA CENA! Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położo...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

688 720 PLN (22 957 zł/m2)

1
-
30 m2
2024
15892571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899213 15892571 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 m...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 060 000 PLN (20 784 zł/m2)

2
-
51 m2
2024
15892782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899210 15892782 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 003 780 PLN (21 357 zł/m2)

2
-
47 m2
2024
15892720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899209 15892720 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 060 000 PLN (20 784 zł/m2)

2
-
51 m2
2024
15892569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899202 15892569 Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna inwestycja czterech identycznych domów wolnostojących idealna je...

Zielonki (Boleń) (Małopolskie, gm. Zielonki)

1 650 000 PLN (10 784 zł/m2)

4
2
153 m2
2024
15892506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899200 15892506 Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna inwestycja czterech identycznych domów wolnostojących idealna je...

Zielonki (Boleń) (Małopolskie, gm. Zielonki)

1 599 900 PLN (10 457 zł/m2)

4
2
153 m2
2024
15892843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899199 15892843 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

746 029 PLN (14 921 zł/m2)

2
-
50 m2
2023