• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 951

15892780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899198 15892780 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 635 PLN (13 416 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899190 15892629 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

731 900 PLN (17 021 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15892716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899185 15892716 Dom wolnostojący 140 m2 typu Nowoczesna stodoła w Mnikowie gm. Liszki. Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom na własnej działce zbudowany w tradycyjnej technologii murowanej o powierzchni użytkowej 120 m2 z wiatą garażową na zamkni...

Liszki (Mników) (Małopolskie, gm. Liszki)

889 000 PLN (6 350 zł/m2)

4
2
140 m2
2024
15892566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899182 15892566 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 680 PLN (14 164 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15892715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899179 15892715 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 240 PLN (14 050 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15892839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899175 15892839 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, w metr...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

778 689 PLN (12 765 zł/m2)

2
-
61 m2
2023
15892501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899173 15892501 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

879 000 PLN (6 416 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15892838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899171 15892838 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

899 000 PLN (6 562 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15892713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899165 15892713 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

611 378 PLN (16 983 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899158 15892712 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 000 PLN (12 636 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15892624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899157 15892624 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (12 524 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15892711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899152 15892711 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

965 776 PLN (11 230 zł/m2)

3
-
86 m2
2025