• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 950

15892641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899256 15892641 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

781 663 PLN (14 475 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15892790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899253 15892790 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

807 975 PLN (9 506 zł/m2)

4
-
85 m2
2026
15892640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899252 15892640 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

726 990 PLN (11 015 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15892727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899247 15892727 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

718 080 PLN (11 047 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899246 15892639 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

705 024 PLN (10 847 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27899238 15892787 Piekary - działka 11 arów budowlano-rolna Na sprzedaż działka o powierzchni 11 arów , o charakterze budowlano-rolnym, zlokalizowana w miejscowości Piekary. Nieruchomość składa się z trzech części: od strony południowej (...

Piekary (Piekary) (Małopolskie, gm. Liszki)

250 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15892574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899231 15892574 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 875 PLN (18 454 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15892785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899228 15892785 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 875 PLN (18 454 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15892784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899222 15892784 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 884 PLN (15 575 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15892634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899220 15892634 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 816 PLN (16 995 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15892783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899216 15892783 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (23 759 zł/m2)

1
-
29 m2
2024
15892631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899201 15892631 Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna inwestycja czterech identycznych domów wolnostojących idealna je...

Zielonki (Boleń) (Małopolskie, gm. Zielonki)

1 599 900 PLN (10 457 zł/m2)

4
2
153 m2
2024