• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 179

15857851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27134400 15857851 Wombat Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
55 m2
2018
15303979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15260714 15303979 PREZENTUJEMY NA WYNAJEM ATRAKCYJNY LOKAL DWUPOKOJOWY, MIESZKALNO - USŁUGOWY LUB BIUROWY O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 54,46 m2 W CENTRUM MIASTA - PRZY UL. SOLSKIEGO W SŁUPSKU! IDEALNY POD DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWĄ! ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 000 PLN (37 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15792929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe, Tarnów, ul. Marii Dąbrowskiej !!! 26027132 15792929 Do wynajęcia oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2006 roku, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Tarnowie przy ul. Marii Dąbrowskiej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego lokum bl...

Tarnów, ul. Marii Dąbrowskiej

1 450 PLN (31 zł/m2)

2
1
46.3 m2
-
15871968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27481414 15871968 Mieszkanie z miejscem parkingowym Osiedle Parkowe 2. piętro Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Parkowym w Gliwicach, usytuowaną na drugim piętrze budynku. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce parkingowe, ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 200 PLN (76 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15861660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27210499 15861660 Nowoczesne mieszkanie 67,43 m² 3 pokoje balkon centrum Poznania – ul. Mostowa 23ANa wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,43 m², zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku w samym sercu Poznania.Układ mieszkania:* sa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 500 PLN (96 zł/m2)

3
-
67.43 m2
2017
15818742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26643090 15818742 Do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum Kołobrzegu, przy ul. Budowlanej. Lokal znajduje się na 4. piętrze i oferuje widok na katedrę – zaledwie 200 metrów od serca miasta.Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 300 PLN (37 zł/m2)

3
-
63 m2
1970
15871887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Twoje mieszkanie w świetnej lokalizacji 27479738 15871887 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYblisko pętla tramwajowadobry dojazd do obwodnicypełne zaplecze handlowo usługowe w zasięgu rękiLOKALIZACJAMieszkanie doskonale skomunikowane, w pobliżu przystanki tr...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
45 m2
2017
15849489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26969233 15849489 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 46m2Oferujemy do wynajęcia bardzo słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.13m2, położone w świetnej lokalizacji z pełną infastrukturą w zasięgu kilku minut - sklepy, punkty usługow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 800 PLN (39 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15871833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27476221 15871833 Luksusowe Mieszkanie z Dużym Balkonem Położone na 14 Piętrze. Polecam do wynajmu luksusowe, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 w nowym budynku Quorum wybudowanym w 2025 roku na ulicy Sikorskiego. ; Rozkład mieszkania: ; - Salon połączony ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (76 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15871812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum/Hoża/Krucza/2 Balkony/PL-RU-ENG 27475997 15871812 Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane na 3. piętrze w budynku z 1959r. z windą, przy ul. Nowogrodzkiej 8.Lokal składa się z dwóch funkcjonalnych pokoi i jest gotowy do zamieszkania od zaraz....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 PLN (124 zł/m2)

2
1
46 m2
1959
15437538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18541315 15437538 Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą.Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe na zewnątrz budynku pod tzw. chmurką.Projekt Osi...

Kołobrzeg (Bajkowe) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2012
15871658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27472977 15871658 Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 31,7 m2 zlokalizowane na osiedlu Szydłówek Górny przy ul. Zapolskiej. Mieszkanie składa się z: pokoju z dużym balkonem, widnej, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem i WC, przedpokoju. ...

Kielce (Słoneczne wzgórze) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (48 zł/m2)

1
-
31 m2
2000