• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 194

15819358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26612060 15819358 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Wrocław – ul. Komandorska Osobna kuchnia Balkon Parking na osiedluLOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Komandorskiej, w świetnie skomunikowanej części Wrocławia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (53 zł/m2)

2
-
51.3 m2
-
15742172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24985383 15742172 ---------- for English check below ----------Mieszkanie idealne na gabinet kosmetyczny lub inną działalność gospodarczą.W pobliżu:- sklepy- banki- szkoły- autobus- tramwaj- Metro Młociny- galeria Pólnocna- parki i las Bielański- itd.Do ceny najmu nal...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (75 zł/m2)

2
1
52 m2
2019
15824553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26611843 15824553 Homfi ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 na prestiżowym Osiedlu Fi - w dzielnicy Podgórze LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ul. Szafrana w Krakowie, w bliskiej odległości od Rynku Podgórskiego, gdzie zn...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (53 zł/m2)

3
1
53 m2
2016
15824523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26611989 15824523 Mam zaszczyt zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie idealne dla rodziny bądź grupy znajomych.LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się pod adresem Przy Bażantarni 11. Lokalizacja gwarantuje dobrą komunikację z dogodnym dojazdem do centrum miast...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (36 zł/m2)

4
2
84 m2
2000
15567223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 21492573 15567223 Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 120m2 usytuowany na pograniczu Centrum, a bydgoskiego Skrzetuska.  Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w przedwojennej, odrestaurowanej, kameralnej  kamienicy.W skład nieruchomości wchodzą czt...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 900 PLN (49 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15567221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21492574 15567221 Bezczynszowe M3Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie w okolicach ulicy Poznańskiej.Mieszkanie o powierzchni około 38 m2, usytuowane jest na drugim pietrze kamienicy i składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki wyposa...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15819470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26611253 15819470 Do wynajęcia 3-pokojowe loftowe mieszkanie w inwestycji Różanka Młyn przy ul. Młynarskiej. Mieszkanie w pełni urządzone, gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na zewnątrz budynku oraz komórka lokatorska. LOKALIZACJA:Miesz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (65 zł/m2)

3
1
57.36 m2
2023
15738643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24909401 15738643 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na północy Krakowa - Prądnik Biały.Nieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane przy ul. abp. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego - Prądnik Biały. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, ła...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (55 zł/m2)

2
1
40 m2
2011
15814612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26610789 15814612 Do wynajęcia całkowicie nowy, klimatyzowany, 3 pokojowy apartament w nowej inwestycji na Zabłociu przy ul. Portowej 45.LOKALIZACJA:Ulica Portowa 45 – spokojna okolica blisko Wisły, ok. 10 min do Kazimierza, 15 min do Rynku Głównego, szybki wyjazd na ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 250 PLN (66 zł/m2)

3
1
49.61 m2
2025
15787295 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25924208 15787295 Zapraszam na prezentacje mieszkania na wynajem, przy ulicy Zbrowskiego!LOKALIZACJA: To ogrodzone osiedle nowych bloków oddanych do użytku w 2024 roku. Blok obok znajdują się sklepy i lokale usługowe takie jak żabka czy kawiarnia. To lokalna ślepa uli...

Radom (Gołębiów ii) (Mazowieckie, gm. Radom)

2 300 PLN (57 zł/m2)

2
1
40.5 m2
2024
15813930 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26609913 15813930 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem.Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, gotowe do wynajęcia, idealne ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 500 PLN (31 zł/m2)

2
1
48.8 m2
1995
15824345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26609597 15824345 Do wynajęcia od zaraz,2-pokojowy apartament 63m2 na Kępie Mieszczańskiej przy ul. Zyndrama z Maszkowic.LOKALIZACJA:Inwestycja znajduje się bezpośrednio przy Odrze zaraz obok ulicy Księcia Witolda oraz Jagiełły. W zasięgu 4 minut spacerem przystanki k...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 950 PLN (78 zł/m2)

2
-
63.09 m2
2022