• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 197

15787295 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25924208 15787295 Zapraszam na prezentacje mieszkania na wynajem, przy ulicy Zbrowskiego!LOKALIZACJA: To ogrodzone osiedle nowych bloków oddanych do użytku w 2024 roku. Blok obok znajdują się sklepy i lokale usługowe takie jak żabka czy kawiarnia. To lokalna ślepa uli...

Radom (Gołębiów ii) (Mazowieckie, gm. Radom)

2 300 PLN (57 zł/m2)

2
1
40.5 m2
2024
15813930 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26609913 15813930 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem.Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, gotowe do wynajęcia, idealne ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 500 PLN (31 zł/m2)

2
1
48.8 m2
1995
15824345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26609597 15824345 Do wynajęcia od zaraz,2-pokojowy apartament 63m2 na Kępie Mieszczańskiej przy ul. Zyndrama z Maszkowic.LOKALIZACJA:Inwestycja znajduje się bezpośrednio przy Odrze zaraz obok ulicy Księcia Witolda oraz Jagiełły. W zasięgu 4 minut spacerem przystanki k...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 950 PLN (78 zł/m2)

2
-
63.09 m2
2022
15814627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26610123 15814627 Homfi ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem przy ul. Księdza Stefana Pawlickiego na Dębnikach - blisko Zakrzówka i świetnie skomunikowane - dostępne od 1.02.2026.LOKALIZACJA: Dębniki wraz z położoną w tej dzielnicy...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (48 zł/m2)

2
1
53.9 m2
2005
15819382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26609504 15819382 Do wynajęcia od zaraz kawalerka przy ul. Mogilskiej. LOKALIZACJA: Budynek położony jest przy ulicy Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki. Świetny dostęp do komunikacji miejskiej, bardzo blisko tramwaj. Dojazd do centrum zajmuje 10-12 minut. W pobliżu duż...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (61 zł/m2)

1
1
33 m2
1994
15814619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26609674 15814619 Oferta dostępna wyłącznie w homfi: Przedstawiamy do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Podwisłocze położone w dzielnicy Nowe Miasto w Rzeszowie — jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście, idealnej za...

Rzeszów (Nowe miasto) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 800 PLN (34 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15785908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25895754 15785908 homfi prezentuje na wynajem komfortowe 68m2 z dostępem do ogroduMieszkaj wygodnie w spokojnej rezydencyjnej okolicy blisko centrum Gdańsk LOKALIZACJA I OSIEDLE:Mieszkanie znajduje się w skrajnym domu szeregowym przy ulicy Dobrzyńskich na Wzgórzu Mick...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (41 zł/m2)

2
1
68 m2
1990
15768203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25536505 15768203 Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa położone na wysokim piętrze z widokiem na miasto. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia dostępność punktów usługowych, przystanków MPK, stacji PKP oraz rzeszowskiego rynku. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 900 PLN (36 zł/m2)

2
1
52.97 m2
1960
15819360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26609132 15819360 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Wrocław – ul. Białowieska Balkon Klimatyzacja 2 miejsca postojoweLOKALIZACJA:Mieszkanie położone przy ul. Białowieskiej, w nowoczesnej inwestycji na wrocławskiej Fabrycznej. W okolicy sklepy, punkty usługowe, rest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15797069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26135403 15797069 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, garderobą i osobną toaletą.Wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe z przestronnym układem, idealne dla rodzin lub osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do pracy i relaksu. Otwarta przestrzeń dzienna z s...

Mysłowice (Ćmok) (Śląskie, gm. Mysłowice)

4 100 PLN (48 zł/m2)

4
1
85.99 m2
2017
14993129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok. mieszkanie po generalnym remoncie w centrum 6259638 14993129 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50m2 w centrum Gdyni.W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i WC oraz przedpokój.Z pokoju wyjście na balkon.Mieszkanie jest po generalnym rem...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15819322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26607837 15819322 Dostępne od lutego! prezentacje możliwe po 25 stycznia LOKALIZACJAApartament jest zlokalizowany w samym sercu Mokotowa, przy ulicy Dolnej. Okolica jest bogata w tereny zielone, na przykład Park Promenada, Park Szustrów, czy Skwer Małkowskich. Nieopod...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (136 zł/m2)

1
1
16.2 m2
-