• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 198

15819322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26607837 15819322 Dostępne od lutego! prezentacje możliwe po 25 stycznia LOKALIZACJAApartament jest zlokalizowany w samym sercu Mokotowa, przy ulicy Dolnej. Okolica jest bogata w tereny zielone, na przykład Park Promenada, Park Szustrów, czy Skwer Małkowskich. Nieopod...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (136 zł/m2)

1
1
16.2 m2
-
15785656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25888244 15785656 Na wynajem mieszkanie 51m2, ul. Obozowa, RuczajDo wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obozowej w dzielnicy Ruczaj wraz z podwójnym miejscem parkingowym (miejsce zewnętrzne i garaż) oraz komórką lokatorską.LOKALIZACJA:W okolicy ...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (47 zł/m2)

2
1
50.8 m2
-
15814246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26608233 15814246 Stylowy apartament na Woli – Wola Libre świetna komunikacja - Dostępne od 1 lutego Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancko wykończony apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Wola Libre, w dynamicznie rozwijającej się części warszaw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
-
40 m2
2018
15819225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26607856 15819225 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w dzielnicy Ursus – Skorosze, na cenionym osiedlu Skorosze Park. Lokal niemal nowy, oddany do użytkowania w 2021 roku. Idealna propozycja dla sin...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
40 m2
2021
15497528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19881055 15497528 Mam przyjemność zaprezentować Państwu, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,62m2, zlokalizowane przy ulicy Sołtysowskiej 12 w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest na monitorowanym, strzeżonym całodobowo osiedlu w inwestycji Fajny Dom ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (65 zł/m2)

2
1
35.62 m2
-
15813965 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26608325 15813965 Aleja Pokoju ul. Świtezianki, 37m²: lususowa kawalerka z klimatyzacją blisko terenów zielonych.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w spokojnej dzielnicy Grzegórzki, w sąsiedztwie parku i Bulwarów na Dąbiu.W pobliżu przystanek tramwajowy, sklepy, śc...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (65 zł/m2)

1
1
37 m2
2023
15823633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26608246 15823633 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w homfi:Na wynajem wyjątkowe widokowe mieszkanie o powierzchni 64m2 z dużym tarasem z huśtawką oraz komórką lokatorską – idealne miejsce dla najbardziej wymagających.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:* Świetna lokalizacja nieru...

Rzeszów (Franciszka kotuli) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 800 PLN (44 zł/m2)

3
2
64 m2
2006
15819304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26607789 15819304 Na wynajem 3 pokoje z antresolą, ogromnym tarasem 32m2, miejscem postojowym i garażem - ul. Drabika (Jagodno-Krzyki-Wrocław)LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się na osiedlu Jagodno, które w ostatnim czasie prężnie się rozwija pod względem nowych zabudow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 100 PLN (66 zł/m2)

3
-
62.19 m2
2022
15805674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26313866 15805674 Dwupokojowe mieszkanie z tarasem na Pradze Południe Mieszkanie znajduje się na Pradze Południe przy ulicy Lubartowskiej 19. W kilka minut dojdziemy do placu Szembeka czy na tramwaj którym w 20 minut dojedziemy do centrum. W środku na powierzchni 47m2...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (57 zł/m2)

2
1
46 m2
2002
15206222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12581748 15206222 Do wynajęcia mieszkanie o pow. 34 m2, 2 pokoje, z dużym ogrodem na I piętrze kameralnego budynku w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach. Uwaga! Najem instytucjonalny. Dla najemców prywatnych najem okazjonalny. Zielona okolica z doskonałą infras...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 900 PLN (56 zł/m2)

2
-
34 m2
1979
15823894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26608109 15823894 Do wynajęcia jasne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym przy Al. 29 Listopada w Vermelo.LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy Alei 29 Listopada. Świetnie rozwinięta infrastruktura komunikacyjna pozwala na dojazd w każdą...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (65 zł/m2)

2
1
43 m2
2018
15818937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26607133 15818937 Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie rozkładowe przy ul. Sienkiewicza we WrocławiuLOKALIZACJAMieszkanie zlokalizowane w prestiżowej okolicy, tuż obok Ogrodu Botanicznego, zaledwie 15 minut spacerem od Rynku i Ostrowa Tumskiego. Świetnie skomunikowane – w...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (44 zł/m2)

3
1
63.19 m2
-