• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 198

15786268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25900730 15786268 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu Komfortowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie w spokojnej części Gdańska Oliwy. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w sercu Oliwy, z balkonem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską. Świetna l...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
-
41.94 m2
-
15796901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26134002 15796901 Do wynajęcia od 1 stycznia 2026 r.,2-pokojowy apartament w inwestycji Atal Towers przy ul. Sikorskiego dostępny od września,LOKALIZACJA:Inwestycja Atal Towers znajduje się w ścisłym centrum miasta nad Odrą obok Placu Jana Pawła II. W pobliżu pełna in...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (54 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15780898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na Śląskiej w Gdyni 25814728 15780898 Przestronna i funkcjonalna kawalerka o pow.30m2 w Gdyni na Działkach Leśnych przy ul Ślaskiej w dogodnie skomunikowanej okolicy.Idealna dla osób ceniących kontakt z naturą i bliskość miasta.Budynekzadbany i dobrze utrzymany blok mieszkalny z 1983r.,w...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15495147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19831167 15495147 Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 38 m².To idealna oferta dla tych, którzy poszukują mieszkania w dobrej lokalizacji i z wysokim standardem wykończenia. Przestronny salon z dużą, rozkładaną sofą oraz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
-
38 m2
1953
15784872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25862313 15784872 Do wynajęcia kawalerka z oddzielną kuchnią, powierzchnia 34 m2, z dodatkową opcją miejsca parkingowego w garażu podziemnym położona przy ul. Chałupniczej (obok ul. Vasco da Gamy), blisko osiedla Olimpia Port.Lokalizacja: ul. Chałupnicza (przedłużenie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (62 zł/m2)

1
1
34 m2
2019
15740412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24952490 15740412 Lokalizacja:Dzielnica Wola jest jedną z najbardziej rozwijających się dzielnic Warszawy. W ostatnich latach w okolicy Ronda Daszyńskiego wyrosło centrum biurowe, a powstanie II Linii Metra przybliżyło tę okolicę do Centrum. W pobliżu znajduje się wie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (65 zł/m2)

2
1
54 m2
2018
15803555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26298722 15803555 homfi ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie na warszawskim GocławiuLOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w dzielnicy Gocław, przy ulicy Polskich Skrzydeł. Lokalizacja ta zapewnia spokój oraz dogodny dostęp do różnorodnych punktów usługowo-handl...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15796831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26132236 15796831 Do wynajęcia kawalerka o wysokim standardzie przy ul. Domaniewskiej w Warszawie:- Powierzchnia: 34 m², nowoczesne studio, starannie urządzone.- Standard: Wysoki – mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.- Balkon: Duży, zape...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 799 PLN (82 zł/m2)

1
1
34 m2
2023
15813964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26605956 15813964 TYLKO U NAS!LOKALIZACJAMieszkanie położone przy ul. Rydlówka tuż obok Ronda Matecznego, ul. Wadowickiej i wyjazdu na Zakopiankę. W bezpośredniej odległości połączenia tramwajowe, autobusowe i świetna komunikacja samochodowa. Nowo otwarta ulica Nowoor...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15823822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26605871 15823822 Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem w inwestycji z 2021 roku przy ul.Rydlówka (Obok ul. KapelankaWadowickaRondo Matecznego).DOSTĘPNE OD: 01.02.2026 r. LOKALIZACJA:Nowoczesna inwestycja Mate3ny, zrealizowana przez dewel...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (82 zł/m2)

2
1
35.24 m2
2021
15813961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26605500 15813961 homfi oferuje na wyłączność na najem wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Idea w dzielnicy Przymorze Małe w Gdańsku – w bezpośrednim sąsiedztwie Olivia Business Centre, jednego z najważniejszych centrów biznesowych Trójmi...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 500 PLN (69 zł/m2)

4
2
94.41 m2
2019
15818861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26604601 15818861 Mieszkanie zlokalizowane jest na prestiżowym i lubianym osiedlu Olimpia Port (Swojczyce). To miejsce łączące spokój natury z pełną infrastrukturą miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne trasy rowerowe i spacerowe nad Odrą, a na samym ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (57 zł/m2)

3
1
54 m2
2020