• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 197

15738111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24903797 15738111 Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji – ul. 28 Czerwca 1956 r. przy skrzyżowaniu z ul. HetmańskąSzukasz komfortowego mieszkania w nowym budownictwie, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta może Cię zainteresować.O mieszkaniu:• powierzchnia: 38 m²...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 950 PLN (78 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15767309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25522334 15767309 LOKALIZACJAhomfi prezentuje Państwu nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją znajdujące się w przy ul. dr Jana Piltza 21 na krakowskim Ruczaju. Położenie jest niezwykle atrakcyjne pod względem bliskości zagłębia korporacyjnego przy Czerwonych Makach (m.i...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
40 m2
2020
15803601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26299129 15803601 Wynajem 3 pokojowego mieszkania PoznańGrunwaldDo wynajęcia od zaraz mieszkanie 3 pokojowe, w pełni wyposażone, PoznańGrunwald.MIESZKANIEUsytuowane na IX piętrze 11 piętrowego bloku. W budynku znajduje się winda oraz kontrola dostępu.Mieszkanie z racj...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 850 PLN (45 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15818478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26604214 15818478 Na wynajem komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42 m², urządzone w nowoczesnym stylu, z nowymi meblami oraz sprzętem AGD. Lokal znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grunwaldu, przy ul. Galileusza, i jest gotowy...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (60 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15818828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26603877 15818828 Szukasz jasnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza – ul. Partyzantów 65 jest idealną propozycją dla Ciebie!Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się przy ul. Partyzantów 65, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic G...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 350 PLN (54 zł/m2)

2
-
43.2 m2
-
15803402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26294753 15803402 DO WYNAJĘCIA OD 01.01.2026 !Do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie położone w budynku z 2020 r. przy ul. Czerwone Maki 49C w dzielnicy Ruczaj.Kilka minut pieszo do pętli tramwajowej Czerwone Maki.LOKALIZACJAUsytuowanie w pobliżu przystanków tr...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2020
15823393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26602898 15823393 Oferujemy do wynajęcia urokliwe studio o powierzchni 39 m², położone w spokojnej okolicy warszawskich Bielan. Mieszkanie jest idealne dla singla, pary lub studentów. Dostępne od 1 marca.OkolicaStudio znajduje się na Bielanach, przy ulicy Heroldów 17 ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (74 zł/m2)

1
1
39 m2
-
15823414 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26602736 15823414 Kraków, Wola Justowska, ul. Jesionowa- 3 pokoje, 2 sypialnie, parking na terenie.Jeśli szukasz miejsca, w którym dzieci mają przestrzeń do życia, a pies codziennie dostaje porządny spacer w zieleni- Wola Justowska robi robotę. W okolicy masz Park Dec...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 PLN (47 zł/m2)

3
1
90 m2
-
15813772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26602708 15813772 Do wynajęcia od zaraz, wykończony w standardzie premium, doskonale zlokalizowany 2-pokojowy apartament z widokiem na panoramę miasta.LOKALIZACJAMieszkanie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Zabrskiej, w nowoczesnej inwestycji Glob...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

3 200 PLN (76 zł/m2)

2
1
42 m2
2023
15823413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26602450 15823413 Homfi ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, na Mokotowie.Dostępne od 1 marca.Lokalizacja:Mieszkanie jest zlokalizowane w samym sercu Mokotowa, przy ulicy Dolnej. Okolica jest bogata w tereny zielone: Park Promenada, Park Szus...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (78 zł/m2)

1
1
41 m2
1975
15803395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26294613 15803395 Do wynajęcia przytulna kawalerka położona przy ul. Nędzy-Kubińca w jednej z najbardziej malowniczych części Kościeliska, z szybkim dojazdem do Zakopanego. LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a przystanek autobus...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

1 950 PLN (122 zł/m2)

1
1
16 m2
-
15786593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25910925 15786593 Z przyjemnością prezentuję przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Łodzi – ulicy Piotrkowskiej.To idealna propozycja dla jednej osoby, ceniącej wygodę, fun...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (47 zł/m2)

1
1
34 m2
-