• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 199

15803395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26294613 15803395 Do wynajęcia przytulna kawalerka położona przy ul. Nędzy-Kubińca w jednej z najbardziej malowniczych części Kościeliska, z szybkim dojazdem do Zakopanego. LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a przystanek autobus...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

1 950 PLN (122 zł/m2)

1
1
16 m2
-
15786593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25910925 15786593 Z przyjemnością prezentuję przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Łodzi – ulicy Piotrkowskiej.To idealna propozycja dla jednej osoby, ceniącej wygodę, fun...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (47 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15578064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne 3 pokojowe mieszkanie blisko PPNT 21721358 15578064 Na wynajem rozkładowe przestronne, wygodne, wyposażone mieszkanie położone w Redłowie w bezpośrednim sąsiedztwie Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego.Lokal ma powierzchnie 81,77 m2. Jest położony na 1 piętrze i składa się z- dwóch dużych sypial...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 000 PLN (49 zł/m2)

3
1
81 m2
2010
15818216 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26602172 15818216 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną klimatyzowaną kawalerka na wynajem w dzielnicy Krowodrza (Łobzów), dostępna od zaraz!Mieszkanie zostało zaprojektowane, tak aby wykorzystać każdą przestrzeń, dzięki czemu na stosunkowej niedużej p...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (102 zł/m2)

1
1
21.57 m2
-
15819351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26601679 15819351 Do wynajęcia od 1 marca 2026 r. komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu.Mieszkanie przeznaczone dla maksymalnie 2 osób.LOKALIZACJA:ul. Jedności Narodowej 93Śródmieście - Ołbin, WrocławBardzo...

Wrocław (Nadodrze) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (59 zł/m2)

2
-
38.7 m2
2017
15823415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26602102 15823415 Do wynajęcia stylowe, nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Chmielna DUO. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy cenią miejski styl życia w najwyższym standardzie. Możliwość wynajmu na biuro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 PLN (125 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15818425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26601502 15818425 Homfi ma przyjemność zaprezentować klimatyczne, 2 pokojowe, wyposażone mieszkanie z oddzielną kuchnią na wynajem w zielonej okolicy - Os. Młodości.LOKALIZACJA:Nową Hutę zaprojektowaną w 1948r przez m.in. Tadeusza Ptaszyckiego charakteryzują jednorodn...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (39 zł/m2)

2
-
58.37 m2
-
15446517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18754802 15446517 Dwupokojowe mieszkanie Katowice, Tysiąclecie WynajemOferujemy na wynajem od zaraz funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m², usytuowane na 7. piętrze budynku z windą. Z balkonu rozciąga się widok na zielone otoczenie Osiedla Tysiąclec...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

1 500 PLN (40 zł/m2)

1
1
37.3 m2
1969
15802797 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26278632 15802797 Homfi ma przyjemność zaprezentować jasne, przytulne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Lotniczej - mieszkanie nieumeblowane.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się na Grzegórzkach w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Blisko komunikacji miejs...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (42 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15802575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26268741 15802575 Szukasz wygodnego mieszkania w dobrym standardzie?Chcesz mieszkać w świetnej lokalizacji?Jeśli tak, to mieszkanie jest IDEALNE DLA CIEBIE !!!LOKALIZACJA:Apartament mieści się na warszawskiej Woli, w bardzo szybko rozwijającej się części miasta przy u...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (92 zł/m2)

2
1
48.8 m2
2020
15823847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Letnica- zostań 1 Najemcą! 2 pokoje+ hala garażowa 26600725 15823847 ZOSTAŃ 1 NAJEMCĄ! NOWE MIESZKANIE! NIGDY NIE BYŁO WYNAJMOWANE! Słoneczne, ciepłe, przytulne i zupełnie nowe mieszkanie! *TYLKO U NAS! BEZ PROWIZJI!* WARUNKI NAJMU:-Mieszkanie dla singla lub pary (osoby niepalące)-Okres najmu: 1 rok z możliwością prze...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (81 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15818629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26599892 15818629 Oferta najmu mieszkania o powierzchni 35,12 m2 położonego na II piętrze w bloku zlokalizowanym na Osiedlu Olszynka w Krośnie koło Mosiny. .Układ pomieszczeń i wyposażenie:1) aneks kuchenny: meble kuchenne ze sprzętem AGD - lodówka w zabudowie, piekar...

Krosno (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 100 PLN (60 zł/m2)

2
-
35 m2
2011